Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Всіх критиків Блохіна в бан!!!

2012-09-26 09:33 Сам був забанений тиждень, бо назвав Игнатьєва поганим словом!!! Зараз читаю деякі блоги деяких псевдовболівальників Динамо, ...

Сам був забанений тиждень, бо назвав Игнатьєва поганим словом!!!

Зараз читаю деякі блоги деяких псевдовболівальників Динамо, які дуже невдоволені призначенням Блохіна...Можна зрозуміти тих, хто переймається долею збірної України, але тих, хто тупо обсирає - не тактик, тяжкий характер і т.п. - я зрозуміти не можу.

Блохін, що вже програв з Динамо 4 матчі з 5 чи може Блохін вже сказав, що Динамо слабша команда за всіх на світі??? Ніііі, Блохін лише підписав контракт з Динамо!

То ж дайте йому спокій і почекайте на результати і гру команди при ньому, а тоді можливо і я буду з вами критикувати Блохіна, як критикував Сьоміна і Газаєва. Хоча я вірю, що цього не буде, бо Блохін поверне Динамо минулу славу.....я в цьому впевнений!!!

З чого всі взяли, що Блохін слабий тактик??? Олімпіакос - це його рання творчість, а ФК Москва - йому нахер не потрібна була, та й часи тоді були для Москви не дуже..............А в збірній Блохін розкрився, і тактик у нього було не дві чи одна, а значно більше - останній матч з Англією цьому останнє підтвердження, та й не лише матч з Англією!!!

 

Тому мабуть варто звернутися до адміністрації сайту, яка так ретельно банила всіх хто ображав наших мегаросійських тренерів, банити всіх хто критикує безпідставно нового тренера Динамо!!!

26.09.2012, 09:33
26.09.2012, 09:33
117219 1 wbv-81
metalizator2009
Автор:
(metalizator2009)
Статус:
Наставник (3390 комментариев)
Подписчиков:
2
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Франции Марсель Тулуза 2 : 0 Закончился
Чемпионат Англии Арсенал Вест Бромвич - : - 25 сентября 22:00
Чемпионат Испании Бетис Леванте - : - 25 сентября 22:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть