Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Дмитро Селюк: Суркіс - людина розумна, а тому гроші заплатить

2012-10-02 20:41 Президент та екс-тренер «Динамо», здається, серйозно розсварилися. Причина — банальна: Ігор Михайлович не бачить необхідності розплачуватися ...

Президент та екс-тренер «Динамо», здається, серйозно розсварилися. Причина — банальна: Ігор Михайлович не бачить необхідності розплачуватися з наставником за достроковий розрив контракту, а Юрій Павлович із ним не погоджується. Набравши номер ЮрПалича, журналіст «УФ» почув, що з усіма контрактними деталями — до Дмитра Селюка.

Епатажний агент традиційно говорив одверто.

— Дмитре Дмитровичу, найперше, що хотів би уточнити: пан Суркіс казав, що він звільнив Сьоміна згідно з пунктом у контракті про «незадовільні результати». Я далекий від юридичної площини, але звучить це якось…

— Той пункт — це для корупціонерів, які, звісно, могли би його вважати гідним аргументом. Що таке «погані результати»? Он Моуриньо в «Реалі» також ішов на 12-му місці — його можна звільнити без компенсації? Так можна й з футболістами угоди розривати! Нагадаю, що ЮрПалич приніс клубу 10–15 мільйонів євровалюти, подолавши кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів. Зрештою, ми підемо у ФІФА — там люди неупереджені й вони відразу зрозуміють, що з Сьоміним було розірвано контракт, а тому він має отримати компенсацію.

— Гм, якщо усе так просто, то звідки узялася така впевненість у президента «Динамо»?

— Вважаю, то — звичайнісінькі емоції. Він — людина розумна, порядна, а тому швидко дійде висновку, що платити доведеться. Не знаю, може, йому щось там клубні юристи розповідають, але… Подивіться взагалі на клубну структуру «Динамо»! Там спортивний директор може раптом стати асистентом тренера, фішки по полю розноситиме. Мабуть, тут усе очевидно.

— Розкажіть про ваші ділові стосунки з Сьоміним. Мало хто знав, що ви його агент.

— Мало хто знав, бо є такі люди, як Шандор Варга, котрий, приміром, кілька років тому розповідав, що він організував прихід Сьоміна! А з ЮрПаличем я знайомий уже років із 20, вів його справи, ще коли він уперше приходив до «Динамо».

— Згадується, що тоді Суркіс відпустив Сьоміна, коли той захотів до Москви…

— Я вам скажу так: був пункт, за яким він міг залишити Київ. Облишимо цю тему…
02.10.2012, 20:41
02.10.2012, 20:41
118439 0
cawka2007
Статус:
Начинающий писатель (66 комментариев)
Подписчиков:
1
Топ-матчи
Чемпионат Испании Депортиво Жирона 1 : 2 Закончился

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть