Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Коваль

2013-07-21 23:17 Створюю коротенький блог,саме через те що самого матчу я не бачив,але після програми "Про Футбол" я ...

Створюю коротенький блог,саме через те що самого матчу я не бачив,але після програми "Про Футбол" я помітив давні побоювання за нашого Коваля! 
Діло в тому що Ковалю бракує зросту,а пригучістю він мало компенсує і вартує йому бодай трішки не точну вибрати позицію,як вспливає велика ймовірність пропущеного голу!

Плюсом Коваля є дуже хороша реакція і стартова швидкість,но якщо Коваля обстрілювати саме у верхні точки-то у мене викликає побоювання..!
Саме тому я раніше підтримував і надіявся на Кічака,у нього зріст достатній, плюс мені здавалось що він з нормальною воротарською реакцією і подвіжністю!Але що правда я не міг його спостерігати достатньо щоб мати по ньому остаточну думку, тому я лише сподівався на зростання у Динамо цього Височеного Воротаря!
Що ж буде з Ковальом якщо його розкусять і там де примір СаШо би потягнув мертвого м*яча з дев*ятини,то на Коваля навіть надіятись не приходиться -йому не дотягнутись буде?!
Є надія ще на Бущана , в того вроді зросту вистачатиме,но я Бущана щось і не спостерігав.Який він я немаю уяви!
А ситуація з двома тренерами воротарями Михайловим і Роменським,щось мені так само тривожна!Бо був один Михайлов і він справлявся відмінно і мене особисто дуже влаштовував-у Динамо завжди воротарі справлялися з своїми обов*язками на відмінно і у нас ніколи не виникало запитань до воротарської лінії! А ось зараз,як на мене є такий легкий розгардіяж,тобто таке враження що обов*язки Михайлова розподілили на двоїх і натомість те саме сталося і з відповідальністю до цих обов*язків...По моєму це якимсь чином відбивається на наших воротарях,до того ж постійна ротація воротарів мабуть пожертвувала якимсь процентним відношенням воротарською стабільністю і вони стали навіть менш впевненими в собі!!!
В минулому матчі СаШо на виході не встиг,пропустивши гол.Тай сам СаШо якийсь дьорганим виглядав,нервував.А вже з Говерлою не лише обстріляли штанги і поперечини а й помилки Коваля випускавшого м*яча з рук і дозволяв навіть суперникові добивати м*яча,але рятувався своєю природньою відміною реакцією. Крім нервування воротарів я постійно перебуваю в страху за зріст Коваля,який може не врятувати у дуже важливому матчі,наприклад у фіналі Ліги Чемпіонів проти команди тренера Мауріньо-а вдруг прорахують і начнуть лупити у дев*ятини...
Но сподіваюсь що моя тема всетаки ніколи не стане актуальною і наші воротарі завжди будуть готові створити подвиг,а саме головне що вони будуть стабільними і не пробивними в Динамо!!!
21.07.2013, 23:17
21.07.2013, 23:17
147974 2 player3000, slaventiy_m
garmonik
Автор:
(garmonik)
Статус:
Наставник (4470 комментариев)
Подписчиков:
2
Медали:
Выбор редакции × 2
Топ-матчи
Чемпионат Англии Вест Хэм Брайтон 0 : 3 Закончился
Чемпионат Украины Олимпик Зирка - : - 21 октября 14:00
Турнир дублёров Динамо U-21 Шахтер U-21 - : - 21 октября 14:00
Чемпионат Испании Леванте Хетафе - : - 21 октября 14:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть