Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Дяденька, Вы сейчас выходите?

2013-10-04 09:31 Автобус, куча народу, маленький мальчик спрашивает у впереди стоящего панка: «Дяденька, Вы на следующей выходите?» Полное ...

Автобус, куча народу, маленький мальчик спрашивает у впереди стоящего панка: «Дяденька, Вы на следующей выходите?» Полное игнорирование со стороны панка. Автобус подъезжает к остановке: «Дяденька, Вы сейчас выходите?» Нулевая
реакция. Все вышли, двери закрылись, автобус поехал.

Мальчик со слезами на глазах:
»Дяденька, ну Вы хоть на следующей-то выходите?» Панк ліниво: «Какая тебе разница,
мальчик,... выхожу я на следующей или нет?... Самое главное, чтоб ты учился
хорошо!»...

Вам нічого це не нагадує?

Вчора, після матчу подзвонив товариш. Мовчу... він також... Питаю «Що скажеш?». Відповідь: «Нічого, а ти що скажеш?», -  «Також нічого». Думаю, що в такому стані вчора був багато хто.

Знаєте, що найстрашніше в цій ситуації? Коли пропадають емоції. Вже декілька матчів улюбленого клубу дивлюсь футбол практично без емоцій. А емоції пропадають, коли не має віри і надії на позитивний результат. Думав, що ця яма все-таки має дно, а виявляється - ні .

Конкуренція....конкуренція. Скільки ми чули про неї на початку сезону, як ми раділи, что тепер у нас на одне місце по два, а той три футболісти. Але конкуренція - це добре, коли нею вміти управляти. Що ми отримали на сьогоднішній день? Повний розвал команди через те, що ГТ не вміє нею управляти. Ось скажіть, хто може пояснити, чому не грав вчора Макаренко і Гусєв? Перший видав два хороші останні матчі. Для чого було випускати Тремулінаса? Другий (Гусєв) капітан команди, людина безмежно віддана «Динамо», боєць,  і має грати з перших хвилин матчу, тому що це теперішнє серце «Динамо». А у нас знову експерименти зі складом. Легіонери почали давати в'юхи, що прийшли грати в основі, а не сидіти на лавці, і ГТ зразу їх в основу. Про що це говорить? Людина не управляє командою. Хаос, броунівський рух, тупік, яма без дна. Це уже сліпий бачить. І ніякі пояснення уже не спрацюють. Підтвердження - останні прес-конференції після матчів. Бардак, що творить в команді, наочно видно по вчорашньому матчу, коли Мбокані, Ленс, Аруна не забивають з вбивчих позицій, тому що не проблема з психологією в команді.

Те, що головний тренер скоро піде - факт. Це питання вже вирішене. Виникає лише запитання «Коли?». Президент сказав, що приймати поспішних рішень він не буде. Чого чекаємо? А ось тут президент правий. Краще сім раз відміряти. Ніяких колишніх динамівців, ніяких конспектів. Команда вкрай розбалансована. Потрібен авторитетний тренер, який наведе лад. Якщо викинули на трансфери літом 50 млн., може все ж таки спробувати повернути у футбол Юппа Хайнкеса? Ну хоча б Магата.

04.10.2013, 09:31
Ruslan5555
Автор:
(Ruslan5555)
Статус:
Наставник (1835 комментариев)
Подписчиков:
0
Медали:
Выбор редакции × 1
Топ-матчи
Чемпионат Италии Фиорентина Торино - : - 27 февраля 21:45
Чемпионат Англии Лестер Ливерпуль - : - 27 февраля 22:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть