Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Україна пропонує ЄС забрати у Росії право на проведення ЧС з футболу 2018 року

2014-03-02 17:33 Україна через дипломатичні канали звернулася до Європейського Союзу з тим, аби він вжив проти Росії рішучих ...

Україна через дипломатичні канали звернулася до Європейського Союзу з тим, аби він вжив проти Росії рішучих заходів політичного, економічного та гуманітарного тиску, у зв’язку з подіями в Криму і зокрема запропонувала забрати у Росії право на проведення Чемпіонату світу з футболу 2018 року.

Про це кореспондентові УНІАН у Брюсселі повідомило чільне європейське дипломатичне джерело.

”Україна звернулася до ЄС вжити проти Росії рішучих заходів політичного, економічного та гуманітарного порядку через дії Росії у Криму. Українці пропонують заморозити візовий діалог між Росією та ЄС щодо лібералізації візового режиму, запровадити мораторій на військово-технічну співпрацю між Росією та ЄС. Також запропоновано відібрати у Росії право на проведення Чемпіонату світу з футболу 2018 року”, - сказав європейський дипломат, який побажав, аби його не називали.

У понеділок на своє екстрене засідання збирається Рада ЄС на рівні міністрів закордонних справ під головуванням Верховного представника ЄС з зовнішньої та безпекової політики Кетрін Ештон. Засідання заплановане на 13.00 годину (14.00 за Києвом).

http://www.unian.ua/politics/891940-ukrajina-proponue-es-zabrati-u-rosiji-pravo-na-provedennya-chs-z-futbolu-2018-roku-djerelo.html

02.03.2014, 17:33
ProFFesor
Автор:
(ProFFesor)
Статус:
Эксперт (8543 комментария)
Подписчиков:
6
Медали:
Топ-матчи
Лига Европы Астана Маккаби - : - 19 октября 18:00
БАТЭ Кельн - : - 19 октября 20:00
Заря Герта - : - 19 октября 20:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть