Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Позитивный вечер!

2014-03-05 23:28 Всех с победой и достойной игрой! Есть еще обнадеживающая и позитивная информация: "За даними «Української правди», ...

Всех с победой и достойной игрой! Есть еще обнадеживающая и позитивная информация: "За даними «Української правди», вантажівки з росіянами, які блокували військову частину української берегової оборони в Перевальному, вже поїхали. Окрім того, у Феодосії російська техніка та солдати припинили блокування української частини морської піхоти і відійшли убік частини ЧФРФ.

Така сама ситуація і в Бахчисараї. Керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук також підтверджує інформацію про зняття блокування українських військових частин росіянами. «Однак на місці залишаються «туристи Путіна». У Феодосії вони лякають українських морпіхів тим, що знайдуть і фізично знищать їх сім’ї. Не виключений штурм», – зазначив він. «За деякими даними, від’їзд може бути викликаний ротацією підрозділів російських окупантів (тобто на їх місце прибуде заміна). Інформація відстежується», – додав Тимчук." Як відомо, секретар РНБО Андрій Парубій заявляв, що Росія намагається передислокувати свої війська в Криму, щоб місія ОБСЄ не зафіксувала їхньої присутності.
05.03.2014, 23:28
05.03.2014, 23:28
171134 4 batir, ste60, Devil2000, BruceWillis
KuzmichDK
Автор:
(KuzmichDK)
Статус:
Старожил (778 комментариев)
Подписчиков:
1
Медали:
Выбор редакции × 3
Топ-матчи
Чемпионат Франции Марсель Тулуза 2 : 0 Закончился

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть