Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Клуби поскаржаться на Суркіса в УЄФА та ФІФА

2009-12-28 14:18

Клуби Професійної футбольної ліги, яка проводить змагання першої та другої ліги, готові звернутися в УЄФА, ФІФА та МОК із скаргами на президента федерації футболу Григорія Суркіса.

Про це йдеться у відкритому листі, оприлюдненому на сайті ПФЛ, за підписом в.о. президента ПФЛ Миколи Лавренка.

Причиною таких кроків професійних клубів може стати рішення Конгресу ФФУ, яке рекомендувало Виконкому федерації проводити змагання серед команд другої ліги під керівництвом регіональних федерацій за територіальним принципом. Тобто, фактично, позбавити лігу своїх функцій та напряму керувати клубним футболом.

Водночас, як йдеться у листі, Григорій Суркіс та Конгрес категорично відкинули пропозицію клубів стати колективними членами федерації.

"Один із основних аргументів Конгресу - те, що клуби є колективними членами регіональних федерацій та опосередкованими (побічними) членами ФФУ. Ця статутна норма ФФУ не відповідає законодавству та абсолютно незрозуміла для нас", - йдеться у документі.

"Якщо Ви прагнете повернути нас до практики минулих часів, то це є навмисним кроком до розвалу професіонального футболу", - пишуть професійні клуби.

"Завдяки Вашим діям, футбольне співтовариство постало перед фактом, що в системі українського футболу виникла тріщина між інтересами ФФУ та професіональних клубів. Цей факт засвідчує, що професіональні клуби залишаються наодинці зі своїми проблемами і відчувають посягання з боку ФФУ та Вас особисто на їх незалежність та законні права", - вважає ПФЛ.

На думку авторів відкритого листа, ФФУ претендує на авторитарну владу в системі футболу і незаперечне господарювання в ній з опорою тільки на думку колективних членів ФФУ, більшість з яких вносять мізерний вклад у розвиток футболу на фоні мільярдних вкладень професіональних клубів.

"Таке рішення є цілеспрямованою, заздалегідь спланованою керівництвом ФФУ та санкціонованою Вами особисто акцією з метою усунення Професіональної футбольної ліги з футбольних просторів України", - заявляють у ПФЛ.

"Ми розуміємо, що після цієї заяви ФФУ під Вашим батьківським наглядом цькуватиме собак на професіональні клуби та звинуватить нас у внесенні розколу в "стройные ряды строителей" футбола. Тому заявляємо, якщо в подальшому ФФУ нехтуватиме інтересами професіональних футбольних клубів, ми залишаємо за собою право радикально переглянути стосунки з ФФУ, Вами особисто та звернутися до УЄФА, ФІФА й Міжнародного Олімпійського Комітету", - пише Лавренко.

28.12.2009, 14:18
28.12.2009, 14:18
22209 0
ProFFesor
Автор:
(ProFFesor)
Статус:
Эксперт (8543 комментария)
Подписчиков:
6
Медали:
Топ-матчи
Лига чемпионов ЦСКА Базель 0 : 2 Закончился
Лига Европы Астана Маккаби - : - 19 октября 18:00
БАТЭ Кельн - : - 19 октября 20:00
Заря Герта - : - 19 октября 20:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть