Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

"Ляльки-символи Євро-2012 — просто жахливі" — експерт

2010-12-04 22:20 Президент Асоціації "Спадщина України" Ірина Квасниця вважає, презентовані символи Євро -2012 ляльки-близнюки Славек і Славко жахливі. ...Президент Асоціації "Спадщина України" Ірина Квасниця вважає, презентовані символи Євро -2012 ляльки-близнюки Славек і Славко жахливі. Про це вона заявила у коментарі для Gazeta.ua."Найбільше дивує, що не було громадського обговорення, що ескізи ляльок не винесли на публіку, - обурилася вона. - Ми їх побачили тільки на презентаціях у Києві і Львові. Лялька Славко не відповідає нашим ментальним уявленням про українську культуру, про те, як має бути представлена Україна на заході світового масштабу. Ми не маємо права виглядати неповноцінною нацією"

За словами Ірини Квасниці у представлених символів Євро-2012 риси неповноцінних людей.

"Стерті риси обличчя, круглі очі, погляд спрямований в нікуди — це явні ознаки даунізму. Дві гарні, досконалі, високорозвинуті нації — українці і поляки — представлені у формі двох даунів. Є ще півтора року до Євро. Тим лялькам треба зробити гарну статуру і нормальні обличчя. Те, що вони близнюки — це мудра ідея, аби не показати вищість однієї нації над іншою.

На думку педагога, представлені ляльки завдадуть тяжких психологічних травм дітям, які візьмуть їх до рук, і сформують у них комплекс власної неповноцінності.

"Коли на стадіоні у Києві батьки однієї дівчинки років шести-семи хотіли її сфотографувати з цією лялькою, у неї була істерика. Батько підхопив її на руки. Цих ляльок виготовлять тисячами, через 15-20 років діти виростуть і спитають, чи була у нас олія в голові, коли отаку річ вам пропонували. Через те, поки не пізно, зовнішній вигляд і риси обличчя треба допрацювати".

http://gazeta.ua/
04.12.2010, 22:20
04.12.2010, 22:20
45528 1 L1ght
Goldstar
Автор:
(Goldstar)
Статус:
Читатель (11 комментариев)
Подписчиков:
0
Топ-матчи
Чемпионат Украины Динамо Верес 0 : 0   23 сентября 19:30
Чемпионат Франции Бордо Генгам - : - 23 сентября 21:00
Кан Реймс - : - 23 сентября 21:00
Лион Дижон - : - 23 сентября 21:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть