Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Чорнобиль може стати найпопулярнішим туристичним маршрутом під час Євро-2012

2010-12-06 22:28 Чорнобильська зона може стати одним із найпопулярніших туристичних маршрутів під час проведення Євро-2012.

Чорнобильська зона може стати одним із найпопулярніших туристичних маршрутів під час проведення Євро-2012.

Про це заявив сьогодні на прес-конференції заступник голови Державної служби туризму і курортів Дмитро Заруба, відповідаючи на питання журналістів.

"Один із цікавих туристичних маршрутів, який може бути затребуваний, - це чорнобильська зона. Звичайно, це трагічна сторінка в історії України, але цей об'єкт є унікальним у світі. Це, по суті, музей історії радянської епохи, трагедії, що сталася. Якщо правильно його просувати, то це дасть можливість багатьом побачити, як працювала радянська система і як трапилася трагедія, яка забрала багато життів і завдала значної шкоди навколишньому середовищу ", - зазначив Д. Заруба.

За правильної організації логістики, за словами Д. Заруби, чорнобильська зона зможе приймати до мільйона осіб на рік. "Єдине, потрібно чітко відрегулювати схему проїзду і туристичного супроводу. Все-таки, це режимна зона, тому потрібна певна логістика", - сказав він.

На думку Д. Заруби, такий маршрут буде дуже популярним, оскільки Чорнобиль навіть за версією журналу "Форбс" визнаний одним з найбільш цікавих для туристів місць у світі.
Джерело: http://news.liga.net
06.12.2010, 22:28
06.12.2010, 22:28
45671 0
tucha
Автор:
(tucha)
Статус:
Наставник (4137 комментариев)
Подписчиков:
1
Медали:
Выбор редакции × 2

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть