Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Усі на захист Г.М. Суркіса, на захист Українського футболу.

2010-12-15 17:51

Шановні уболівальники! Сьогоднішні події по зриву чергового Конгресу ФФУ чітко показують, що проти Г.М. Суркіса, як голови ФФУ, ведеться цілеспрямована та підла підковерна боротьба. Способи зриву зборів акціонерів акціонерних товариств, як засіб рейдерства, перенесений тепер у футбольну площину. Наші президенти футбольних клубів, більшість яких свої статки нажили нечесним шляхом, будучи воєдино на декількох посадах (і народні депутати, і почесні президенти, і голови холдингів і керівники благочинних фондів і т.д. і т.п.) бажають і далі множити свої статки за рахунок футболу (ніби на той Світ вони заберуть усе з собою), який погрязне у грязних методах ведення їхнього бізнесу. Штовхачем усіх цих процесів іде відомий в Україні та світі бізнесмен, який організував багаторічну травлю Г.М. Суркіса через власні телевізійні канали, який підкупом, погрозами та шантажем заставив представників інших регіонів голосувати всупереч своєї волі. Взагалі у нашій державі голосування, як спосіб волевияву, перетворений на фарс.

Згідно Статуту ФФУ позачерговий Конгрес має відбутися у домі футболу через 90 днів. У домі, побудованому стараннями Г.М. Суркіса.

Тепер цей будинок, під назвою "Український футбол" хочуть зруйнувати люди, які навіть не задумуються над наслідками.

Тому, я закликаю усіх, кому дорога доля Українського футболу - усі на захист Г.М. Суркіса: мітинги, демонстрації і будь--які інші не заборонені акції. Хай ті, які думають, що за Суркісом нікого не має, побачать, що нас багато і що просто так ми не здамося.

Слава Україні! Слава Героям! Слава Укаїнському футболу! Слава Г.М. Суркісу.

15.12.2010, 17:51
ProFFesor
Автор:
(ProFFesor)
Статус:
Эксперт (8540 комментариев)
Подписчиков:
6
Медали:
Топ-матчи
Лига чемпионов Спартак Ливерпуль - : - 26 сентября 21:45
Наполи Фейеноорд - : - 26 сентября 21:45
Боруссия Реал - : - 26 сентября 21:45

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть