Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

У НСК з'явився логотип

2011-04-28 17:44 Офіційним логотипом НСК "Олімпійський" стала композиція у вигляді мембранного покриття покрівлі стадіону. Про це стало відомо ...

Офіційним логотипом НСК "Олімпійський" стала композиція у вигляді мембранного покриття покрівлі стадіону. Про це стало відомо в ході презентації емблеми київської арени Євро-2012, яка відбулася сьогодні, 28 квітня, в приміщення столичної галереї "Мистецький Арсенал". У церемонії презентації взяли участь перший заступник голови Нацагенства з питань Євро-2012 Олександр Бірсан, генеральний директор НСК "Олімпійський" Володимир Барковський, Друг Євро-2012 Олексій Михайличенко, представники федерації футболу України та місцевого організаційного комітету Євро-2012, а також члени журі конкурсу.

Переможцем конкурсу на кращий логотип НСК став Сергій Мельник з Бердянська. Він отримав фінансову винагороду в розмірі 10 000 гривень та запрошення на урочисте відкриття стадіону. "Зображення логотипу – це вигляд стадіону зсередини очима глядачів", – розповів брат переможця Олександр.

Загалом в конкурсі на визначення кращого лого столичної євроарени взяли участь понад 260 робіт від 155 конкурсантів віком від 16 до 72 років з 42 міст України, Росії, Німеччини, Польщі та Швейцарії. Конкурс тривав з 21 по 27 квітня, логотип НСК обирала вся країна шляхом інтерактивного голосування. Шість робіт, які за підсумками набрали найбільшу кількість голосів, були представлені на розгляд журі конкурсу.

logotyp.JPGНайвправнішого та найкреативнішого з конкурсантів визначили члени журі: Володимир Генінсон – операційний директор НСК "Олімпійський"; Сергій Бубка – Президент Національного олімпійського комітету; Леонід Буряк – радянський футболіст, заслужений тренер України; Валерій Сушкевич – Президент національного комітету спорту інвалідів України; Віталій Шості – професор, завідуючий кафедрою графічного дизайну Національної академії образотворчого мистецтва України; Сергій Демидов – екс-директор НСК "Олімпійський"; Ігор Гайдай – фотохудожник; Міка Ньютон – співачка, представник України на "Євробаченні 2011".

Джерело: http://ukraine2012.gov.ua

 

28.04.2011, 17:44
28.04.2011, 17:44
56194 0
tucha
Автор:
(tucha)
Статус:
Наставник (4239 комментариев)
Подписчиков:
1
Медали:
Выбор редакции × 2
Топ-матчи
Чемпионат Франции Марсель ПСЖ 2 : 2 Закончился
Чемпионат Испании Реал С-дад Эспаньол - : - 23 октября 21:00
Депортиво Жирона - : - 23 октября 22:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть