Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Динамо: Історія логотипів

2011-07-05 16:24 Репост з сайту http://sport.tochka.net Клуб "Динамо" Київ за 83 роки існування мав шість офіційних емблем. Перша ...

Репост з сайту http://sport.tochka.net

Клуб "Динамо" Київ за 83 роки існування мав шість офіційних емблем. Перша і одна з самих відомих - це бука "Д" у ромбі.

У 1939 році до 15-річчя товариство "Динамо" було нагороджено орденом Леніна. У цей період відбулися незначні зміни в логотипі - у верхньому куті ромба з'явилася червона зірочка. Це не стосувалось форми - на футболках динамівців була або літера "Д", або вона ж у ромбі, але без зірочки.

У 1957 році після чергової реорганізації спортивного руху в країні в кожній республіці з'явились свої товариства. Реорганізація торкнулася в 1960 році і "Динамо". Республіканські Ради цього товариства отримали більше самостійності. З офіційною емблемою Українська Рада "Динамо" не поспішала. Вона з'явилася лише на початку 70-х років. Була збережена традиційна буква "Д", але вже на тлі прапору радянської України та з надписом "УРСР".

Питання про зміну емблеми київського "Динамо" постало в 1989 році, після створення футбольного клубу. Керівництву клубу дуже хотілося винайти щось своє. Навіть оголосили конкурс на кращу емблему клубу. Було чимало цікавих пропозицій, багато з них знайшли своє втілення в сувенірній продукції.

Особливо актуальною зміна емблеми стала після здобуття Україною незалежності. У ті роки "Динамо" змінило кольори форми на жовто-блакитні. Повернувшись до біло-блакитної форми, ФК "Динамо" зберіг жовтий колір у сучасній емблемі клубу.

У 1996 році нове керівництво ФК "Динамо" удосконалило емблему клубу, вказавши на ній 1927 рік - рік заснування товариства "Динамо" в Києві, та зробивши емблему круглою. Пізніше вгорі з'явилися дві зірки на знак того, що команда більше 20 разів вигравала першості СРСР і України.

Основою теперішньої емблеми ФК "Динамо" (Київ) залишилась та ж стара добра літера "Д", тільки під нею з'явилось слово "Київ". Приблизно з того часу ФК "Динамо" (Київ) та Всеукраїнське спорттовариство "Динамо" мають різні емблеми.

05.07.2011, 16:24
argentum
Автор:
(argentum)
Статус:
Начинающий писатель (195 комментариев)
Подписчиков:
0
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Франции Лилль Монако 0 : 4 Закончился
Чемпионат Украины Зирка Шахтер - : - 23 сентября 14:00
Чемпионат Испании Атлетико Севилья - : - 23 сентября 14:00
Чемпионат Англии Вест Хэм Тоттенхэм - : - 23 сентября 14:30

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть