Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Кварцяний: Я вже написав це в листі, він лежить в мене в сейфі

2011-12-05 15:35  Кварцяний: Це інтерв’ю почитає Федерація і скаже, щоб Кварцяного вбили 95627.jpg (17.06 Kb) Після матчу із ...

 Кварцяний: Це інтерв’ю почитає Федерація і скаже, щоб Кварцяного вбили

95627.jpg (17.06 Kb)95627.jpg (17.06 Kb)

Після матчу із "Металістом" у Харкові експресивному тренеру "Волині" Віталію Кварцяному увірвався терпець. "Я хочу сказати суддівському комітету, розумним, симпатичним людям, в дорожезелезних костюмах, сорочках, краватках, щоб ви не поміняли їх на що-небуть, на якусь сорочку-робу", - сказав головний тренер "Волині" Віталій Кварцяний.

Відверті звинувачення Віталій Володимирирович адресує не лише суддівській бригаді на чолі із Віталієм Романовим. Коуч пригрозив вивести на чисту воду усіх.

"Я сказав, не чіпайте мене, бо я розкажу все і в переддень Чемпіонату Європи буде ганьба в Україні така, що ніхто сюди не приїде. Завтра це інтерв’ю почитає Федерація, забігають там, скажуть, треба щось робити із Кварцяним, чи його вбити. Але запам’ятайте, я вже написав це все в листі, він лежить в мене в сейфі. Якщо мене вб'ють, то всі прочитають, що там написано. А там написано, кому дають, які клуби дають, скільки дають. Так що пізно вбивати", - заявив головний тренер "Волині" Віталій Кварцяний.

Важко із Кварцяним не погодитись. Корупція у футбольному суддівстві була, є і буде, інша справа, що на гарячому попадаються одиниці.

"І вони все одно, як отримати… Навіщо їм добавляти, колего, давайте добавимо тисячу доларів, 2, 3, 8. Їм 20 дай – це їм тільки на шнурки, жінці шубу купити на наступний рік іншу. Питання про величезні гроші, які клуби платять суддям".

Хто і скільки платить? Звісно такою інформацією володіють лише обрані... але тінь підозри у веденні нечесної гри, тут Кварцяний не відкрив Америку, падає у першу чергу на клуби із так званим топ-статусом.

"Їм вистелюється зелена дорога, в нас ніби й нема клубу, що "Волинь" - там команда, 7 хробаків і туз бубновий. Так, "Шахтар", "Динамо", "Металіст" – всіх інших не підпускають. І нічого ти не можеш зробити. Виходить, це мурло до гри в костюмі, краватці, солідний як прем’єр-міністр, і починає керувати, і виглядаєш приниженим, ображеним, за те, що ти працюєш, вони кажуть: стояти, твій номер 16. Ти винний тільки тим. Що хочеться нам їсти. А ми їсти добре хочемо, бо ми суддді", - додав головний тренер "Волині" Віталій Кварцяний.

 Ще більш відвертих зізнань від Кварцяного чекаємо після матчу із "Іллічівцем". За тиждень "Волинь" попрощається із власною публікою перед виходом на зимові канікули.

Кварцяний, Волинь

05.12.2011, 15:35
dk61
Автор:
(dk61)
Статус:
Эксперт (8494 комментария)
Подписчиков:
4
Медали:
Выбор редакции × 2
Топ-матчи
Чемпионат Испании Жирона Барселона 0 : 3 Закончился
Эспаньол Депортиво - : - 24 сентября 13:00
Чемпионат Италии Сампдория Милан - : - 24 сентября 13:30
Чемпионат Украины Сталь Олимпик - : - 24 сентября 14:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть