Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Один з лідерів фан-руху «Динамо» Тарас Кузьменко розповів про причини димової завіси на стадіоні «Арена Львів»

2011-12-13 14:04 Один з лідерів фан-руху «Динамо» Тарас Кузьменко розповів про причини димової завіси на стадіоні «Арена Львів»

Один з лідерів фан-руху «Динамо» Тарас Кузьменко розповів про причини димової завіси на стадіоні «Арена Львів»- Тарасе, димова завіса була проявом незадоволення?
- Ну, ми вирішили трохи подиміти, щоб змусити свою команду до більш активних дій. Додати їм емоцій, та й собі також. Наголошую, що ми в жодному випадку не мали наміру зірвати гру чи навіть її зупинити. Це просто прикра випадковість. На той момент хтось крикнув, що треба щось робити, бо гра у «Динамо» не йшла. Тоді й прозвучав заклик про димову шашку. Ніхто й не очікував, що цей дим піде на поле. Взагалі, палили ми не дуже багато, на марші до гри ми спалили набагато більше.

- Чому ж тоді весь стадіон був у димі?
- Я от недавно переглядав відео. Чомусь дим пішов не вверх, не в вентиляційні отвори, які є в даху стадіону, а вниз. Не знаю чому, але мені здається, що причиною цього стала погода і конструкція самого стадіону. Це ж були звичайні дими. А вийшло так, що ми затуманили весь стадіон. Але добре, що гру не припинили назовсім. Ми всі раді, що матч продовжився.

- Чи справді ця «димовуха» була стандартною? Від неї йшов неабиякий сморід…
- Поправді, я не знаю, з чого вона була зроблена. Може, це саморобні дими, які виготовляються з селітри і старих газет. А може, це були промислові суміші, які більш популярні, бо вони кольорові. Тобто нам важливо, щоб був не просто дим, а щоб він був яскравим. Коли відбувається такий масовий виїзд, то важко усіх проконтролювати. Приніс, запалив, потішився… Але точно можу сказати, що це були не протитанкові гранати (сміється). Я впевнений, що якби ми палили цей дим у нас на стадіоні, то його ніхто б і не помітив – вітер швидко розніс би його. А у Львові вітром не пахло, а температура була доволі низька. Може тому…

- В інших містах України також було чимало димів. Це збіг обставин чи спланована акція?
- Думаю, збіг обставин. Жодних спланованих акцій однозначно не було. Просто чемпіонат йшов на перерву, уболівальникам доведеться сидіти без футболу майже три місяці, от вони й вирішили трохи відірватися.

- Як вам взагалі атмосфера на «Арені Львів»?
- Мені особисто дуже сподобалося. Як атмосфера, так і сам стадіон. Навіть з нашого гостьового сектора усе було прекрасно видно. Можу порівняти «Арену Львів» з Донецьком чи навіть нашим «Олімпійським». У Львові видно найкраще. Тому я точно можу сказати, що львівський стадіон один з кращих в Україні, якщо взагалі не кращий. Та й з інфраструктурою все в порядку. Є і кафе, і туалети. Правда, біля стадіону ще багато чого не готово, але все це невдовзі приведуть до ладу.

- Чи були у фанатів «Динамо» якісь конфлікти?
- Великих конфліктів не було. Лише один інцидент трапився, як наш банер впав на нижні яруси. Коли фанати спустилися вниз, то хтось не хотів віддавати його. Але прибіг «Беркут», і все швидко владнали. А загалом усе було добре. Тисяча фанатів «Динамо» залишилися задоволеними.
13.12.2011, 14:04
Nick-oleg
Автор:
(Nick-oleg)
Статус:
Наставник (1470 комментариев)
Подписчиков:
1
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Франции Лилль Монако 0 : 4 Закончился
Чемпионат Украины Зирка Шахтер - : - 23 сентября 14:00
Чемпионат Испании Атлетико Севилья - : - 23 сентября 14:00
Чемпионат Англии Вест Хэм Тоттенхэм - : - 23 сентября 14:30

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть