Сборная Украины U-17 - победитель турнира в Минске!

2012-01-27 21:05 Юношеская команда выиграла турнир на призы Белорусской федерации футбола Грузія (U-17) − Україна (U-17) − 0:2 Голи: ...

Юношеская команда выиграла турнир на призы Белорусской федерации футбола

Грузія (U-17) − Україна (U-17) − 0:2
Голи: 0:1 Ткачук (48), 0:2 Завийський (79).

Україна: Сарнавський, Бурда (Малиш, 77), Ткачук, Качараба, Соболь, Харатін, Танковський (Габелок, 72), Лазарович (Кабаєв, 80), Білоног (Яструб, 79), Тищенко (Завийський, 50), Ветров (Миранян, 41).

У п’ятницю, 27 січня, юнацька збірна України, складена з футболістів 1995 року народження, тріумфально завершила виступи на міжнародному турнірі на призи Білоруської федерації футболу, що фінішував у Мінську. У вирішальній грі підопічні Олександра Петракова завдали поразки грузинським одноліткам із рахунком 2:0.

Перший тайм фінальної гри видався дещо хаотичним і скупим на гольові моменти − радше за все, на діях обох команд позначилася відповідальність за результат матчу. Тож протягом перших 40 хвилин суперники лише по разу реально загрожували воротам, однак рахунок так і не змінився.

Перерва більше пішла на користь «синьо-жовтим», які у другому таймі стали грати значно розкутіше. І як наслідок, на 48-й хвилині після подачі зі штрафного півзахисник харківського «Металіста» Юрій Ткачук ударом головою розмочив грузинського кіпера. Повівши у рахунку, українці продовжували володіти ініціативою, і лише під завісу матчу стали грати на контратаках. І одна з них призвела до ще одного голу − стрімкий випад ударом вже практично в пусті ворота завершив нападник львівських «Карпат» Тарас Завийський. 2:0!