Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Де межа

2012-04-17 11:11 Сьогодні подивився хвилин 20 фукенду від 15.04.2012 р. Благо вихідні, можна було проаналізувати те, що говорила ...

Сьогодні подивився хвилин 20 фукенду від 15.04.2012 р. Благо вихідні, можна було проаналізувати те, що говорила трійця (ведучий і два «експерти») щодо пам'ятного матчу. Подивився і подумалось, чи є межа людській продажності. Відповідь - НЕ МАЄ.

Ведучий нагадував стрілочника, а два койоти накидались на мою команду.

Потім подумалось, що вони могли і без ведучого справитись, з таким завзяттям відробляли, чи заробляли кістки.Ситуація з рапортом судді - це просто щось.... Ведучий не захотів говорити звідки взялась копія рапорту, тому що «можуть постраждати люди», які його дістали. Ну прям таки «штірліци» кругом. Самі рапорт писали, самі в себе діставали, чи не так ???.

На рахунок монологу одного «експерта». Він, виявляється після того матчу зайшов на сайт Динамо і таке прочитав про себе. Він не знайшов там ніякої поваги до своєї персони. Він здивований і навіть ображений. Каже, що має бути якась межа. Знайте, я знав про гру теперішнього «експерта» зі слів свого покійного батька, щось читав в інтернеті. І з повагою відносився до цього чоловіка до певного часу. А тепер... За що поважати тих, хто не поважає клуб, який дав їм ім'я в футболі. Не просто не поважає, а витирає ноги в біло-сині кольори клубу. Я не знаю, і не хочу, знати що він не поділив з президентом клубу. Президенти будуть і підуть, прийдуть нові. Я також дуже багато в чому не згідний з президентом. Трансфертна політика Динамо за останні десятиріччя напевно найгірша з усіх команд ЧУ. Але це не дає право НІКОМУ витирати ноги в мою команду.

Фраза експерта «Может кому-то не понравилось то, что я говорил ?». Так, мені не сподобалась свідома сліпота: спочатку бакс відсудив на десять, потім виявляється, що це була помилка бакса, тепер знову все добре. Так де ваша правда????? За що поважати????

Потім ще крутіше: виявляється суддя показав рукою місце, де треба покинути поле. Потім показують повтор: рука бакса (обведена жовтим кружком, а Гармаш лежить обличчям до землі. Бакс показував всім де покинути поле, окрім самого Гармаша. Те, що Бетао врізався в Гармаша бачимо, а те, що Адріано б'є по голові Гармаша і разом з іншим кротом штовхають Бетао на Гармаша не бачимо! Значить одне бачимо, а друге - ні. А потім говоримо про подвійні стандарти. Ну прям таки анекдот.

Ще одна фраза на рахунок Саші Алієва: «Всех удали, всех наказали, а Алиев чистенький»??????». Вся країна бачила, що Алієву показали жовту.

На рахунок другого «експерта» нагадаю лише: «эксперт» дисквалифицирован пожизненно. «Эксперт» был признан виновным в нарушении статьи 5 дисциплинарного кодекса УЕФА, в которой говорится о принципах лояльности и честности. «Эксперту» пожизненно запрещено заниматься любой связанной с футболом деятельностью.

Ну і на кінець фраза ведучого «декабристи розбудили Чернишевського». Ось тільки запитання хто кого розбудив в цю «чорну» суботу ??????  ДЕ ВАША МЕЖА?????

17.04.2012, 11:11
Ruslan5555
Автор:
(Ruslan5555)
Статус:
Наставник (1835 комментариев)
Подписчиков:
0
Медали:
Выбор редакции × 1
Топ-матчи
Лига Европы Копенгаген Лудогорец 0 : 0 Закончился
Турнир дублёров Заря U-21 Динамо U-21 - : - 24 февраля 13:00
Чемпионат Германии Вольфсбург Вердер - : - 24 февраля 21:30
Чемпионат Испании Лас-Пальмас Реал С-дад - : - 24 февраля 21:45

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть