Євро-2024: юнацька збірна України виграла свою групу еліт-раунду відбору і здобула путівку до фінального турніру!

2024-03-13 16:02 Матчем зі Словаччиною юнацька збірна України (футболісти не старші 2007 року народження) завершила боротьбу в еліт-раунді ... Євро-2024: юнацька збірна України виграла свою групу еліт-раунду відбору і здобула путівку до фінального турніру!

Матчем зі Словаччиною юнацька збірна України (футболісти не старші 2007 року народження) завершила боротьбу в еліт-раунді відбору Євро-2024 серед гравців до 17-ти років.

Україна (U-17) — Словаччина (U-17) — 3:0 (2:0)

Голи: Степанов (41, 68), Редушко (45+1).

Попередження: Бондар (59).

Україна (U-17): Волошин, Шелекета, Третяк (Рябоконь, 75), Данковський, Стрільчук, Люсін, Драган, Редушко (Озимай, 64), Денисов, Степанов (Халілов, 75), Бондар (Богданов, 64).

Словаччина (U-17): Каланін, Голокси (Мозола, 61), Данієль, Балог, Туранський, Мішяк, Стручка, Влна, Лусале (Полча, 74), Валко (Піра, 74), Немет (Трелло, 46).

Раніше в групі 4 синьо-жовті здолали Грецію (2:0) та Швейцарію (3:0). Сьогодні підопічні Юрія Мороза проводили вирішальний матч зі Словаччиною, в якому боролися за пряму путівку на Євро-2024 (U-17).

Гра, що проходила в грецькому місті Патри на стадіоні Pampeloponnisiako, через шторм була перервана в першому таймі на чотири години. Після повернення гравців на поле до перерви наші хлопці забили двічі — спершу з пасу Стрільчука відзначився Степанов, а потім перевагу синьо-жовтих подвоїв Редушко.

У другому таймі Степанов оформив дубль із передачі Драгана. У підсумку підопічні Юрія Мороза перемогли з рахунком 3:0.

Таким чином, наші хлопці здобули три вікторії, посіли першу сходинку в групі та кваліфікувалися на чемпіонат Європи, який проходитиме з 20 травня до 5 червня на Кіпрі за участі 16-ти збірних. Жеребкування фінального турніру відбудеться 3 квітня в Ая-Напі.

Нагадаємо, жеребкування еліт-раунду поділило 32 команди на вісім груп. На кону — 15 путівок до фінальної стадії, яка проходитиме з 20 травня до 5 червня 2024 року на Кіпрі. У фінальну стадію за підсумками березневих матчів вийдуть вісім переможців груп еліт-раунду відбору та сім володарів других місць із найкращими результатами. До них приєднається країна-господар.