Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Мєтодічка настаящєва балєльщіка Дінамо

2020-10-18 23:57 Суркіс завжди правий. Якщо Суркіс не правий, дивись п.1. Банально? Виправляюсь. Завжди підтримувати тренера Динамо. Щоб ...
 1. Суркіс завжди правий.
 2. Якщо Суркіс не правий, дивись п.1. Банально? Виправляюсь.
 3. Завжди підтримувати тренера Динамо. Щоб він не робив: чи гробив команду, як Хацкєвіч, чи відроджував, як Ребров.
 4. Після того, як тренер Динамо стає колишнім тренером Динамо, обов'язково назвати його фізруком.
 5. Тут треба майстерність.
Треба одночасно писати про підтримку футболістів Динамо, аби вони не вкоротили собі віку після критики "нєнастаящіх", і не забувати вказати, що з такими футболістами навіть Гвардіола ради не дасть.
 • Клєйміть пазорам нєнастаящіх балєльщікав. Хто до них відноситься? Хто не відповідає мінімум 2-м з наведених вище пунктів. Особливо, пп. 3 і 5.
 • Всіх незгодних крім, як "нєнастаящімі" називати кротами. До кротів також відносяться всі колишні гравці Динамо, які критикують Суркіса, тренера або футболістів.
 • Обов'язково написати хоч раз, що Сабо - старий маразматік, Лєонєнко - алкаш, Протасов - прєдатєль, Блохін - нє трєнєр.
 • Регулярно писати блоги або хоча б підтримувати блоги інших "настаящіх", де возвеличується нинішній тренер Динамо. Особливо ті, де він протиставляється "папєрєдніку". Рекомендується використовувати фрази "лучший выбор Суркиса", "возрождение Динамо", "наконец-то у нас тренер, который поставил игру, на которую приятно смотреть".
 • Максимально постити в блогах "нєнастаящіх". Видаляти незручні коментарі "нєнастаящіх" зі своїх блогів, в крайньому разі - блокувати. І, звичайно, побільше мінусів "чужим", побільше плюсів "своїм", аби у тих, що не визначились, створювалась думка, що більшість на сайті "настаящіх" і треба порівнювати саме їх ряди
 • Dynamo.kiev.ua нуждается в поддержке. Обращение к посетителям сайта

  18.10.2020, 23:57
  SergiyS
  Автор:
  (SergiyS)
  Статус:
  Эксперт (8285 комментариев)
  Подписчиков:
  8
  Медали:
  Выбор редакции × 3

  Еще на эту тему

  Лучшие блоги
  Loading...
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть