Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Тихі омути Андрія Шевченка. Выбор редакции

2021-03-05 22:50 Кожен автор повинен про це написати. Ми живемо в публічному просторі. І прройти мимо такого безтактного ... Тихі омути Андрія Шевченка.

Кожен автор повинен про це написати. Ми живемо в публічному просторі. І прройти мимо такого безтактного вчинку, який зробив Андрій Шевченко, це неприпустимо. Дивлюс на список гравців, яких викликали на збори, і моє волосся шевелиться)). Хоча, всі ж ми знаємо, що цеочікувано. Публічно нам розповідають, що Буяльський входить в список кандидатів у Збірну.

І от гравець провів прекрасний місяць. Забив Віталій дуже багато вирішальних голів. На думку фахівців і вболівальників визнаний гравцем місяця. Якщо брати значення цих голів, то цілком заслужено. Але у Збірній Україні на кращого гравця минулого місяця не розраховують.
Ми всі знаємо, що розповідають про невідповідність Буї стандартам гри Андрія Шевченка. Але є і інша версія, про проблеми в стосунках. Що у тренерського штабу є особиста образа на гравця. Ми можемо лише констатувати факт, що у Збірну викликали всіх. Буяльского - ні.

А хто ж запрошений? Андрій Пятов, який майже не грає. Андрій Лунін, який взагалі не грає. Віктор Корнієнко, в цьому році без практики. Олександр Тимчик, який тільки відновився від травми і зіграв 5 хвилин. Богдан Михайліченко, який випав достатньо давно зі стартового складу своєї команди. Тарас Степаненко, який травмував коліно і не зіграє найближчі тижнні. Коноплянка- глибокий лавочник у шахті. Володимир Шепелєв, також далеко не основний гравець Динамо. Віктор Циганков, питання здоров'я якого наразі під великим питанням. Віктор Коваленко, який у 21-му не грав. Андрій Ярмоленко, який досі травмований і вже довгий час без практики. Жуніор Мораєс, який переживає найважчий етап кар'єри, бо взагалі не забиває в цьому сезоні. Ми маємо 12 гравців, які абсолютно не зрозуміло за якими показниками викликані в Збірну.

Ситуація з мікрокліматом буде зруйнована. Чому? Бо всі все розуміють. Відсутність Буяльського руйнує тонку лінію довіри і поваги між гравцями і тренерським штабом. Публічно про це ніхто не скаже. Але кожен буде думати. І все будуть за спинами обговорювати.

Дякую за Вашу увагу!

Dynamo.kiev.ua нуждается в поддержке. Обращение к посетителям сайта

05.03.2021, 22:50
Топ-матчи
Лига чемпионов Штурм Динамо 1 : 2 Закончился

Еще на эту тему

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть