Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Звернення до Президента УАФ ! Або для кого грає Збірна ?

2021-06-07 18:21 Шановний Андрію Васильйовичу ! Звертаюся до Вас, як до Президента Української Асоціації Футболу ! Минулого тижня, ...

Шановний Андрію Васильйовичу ! Звертаюся до Вас, як до Президента Української Асоціації Футболу !

Минулого тижня, переглянувши програму "ТРК"Україна", і не знайшовши у розкладі пряму трансляцію матчу Україна - Кіпр, а знайшов її лише у запису о 23:00, я злегка офігів, якщо не сказати гірше :( Я це вже не вперше таке відбувається на каналі "папіка" рінатіка.

7 жовтня 2016 року. Матч відбору до ЧС-2018. Збірна Туреччини - Збірна України. Цей матч показували по "Футбол 1" та "ТРК"Україна", і початок трансляції увімкнули тоді, коли грав Гімн....... Туреччини. При цьому не показавши ГІМН УКРАЇНИ !!! Як так можна наплювати на Україну та її вболівальників ? Але ці "красавелли" з каналів ахмета не заспокоїлися і.... затримали показ другого тайму, почавши показ з 47:05 !!! Чому я та усі прихильники Збірної не можуть спокійно дивитися матчі Збірної України, де матч показують з Гімном України та показують його у повному обсязі ?

3 червня 2018 року. Товариський матч. Збірна Албанії - Збірна України. Пацани з "донецького району" "поплутали береги" остаточно. Цей матч вперше !!! не транслювали на загальньодоступній ТРК"Україні" :( Хоча це громко сказано, що ТРК"Україна" - загальонодоступний канал.

"Ахметівці" вирішили у черговий раз наплювати на вболівальників... і показати матч Збірної України по каналу "Футбол 2", який має можливість дивитися вузька аудиторія :( Так мало того, ці "патріоти" так довго показували перед початком матчу кадри зі святкування Шахтарем взяття Кубку України, і знов не показали Гімн України ;(

7 червня 2021 року. Товариський матч. Збірна України - Збірна Кіпру. Матч Збірної України покажуть вночі у запису о 23:00 !!! Це взагалі що таке ? Чому вболівальники Збірної повинні дивитися матч Національної команди у запису !!! вночі ??? Хоча зрозуміло, що рінат - людина без країни і совісті, якої у нього з роду не було.

Припиніть продавати права показу матчів Збірної ахметівським каналам, які навіть у великих містах не усі можуть дивитися :( Просто вже слів немає ;(

Наважтися нарешті на серйозний крок, і віддайте права показу матчів Збірної Україна каналові "UA:ПЕРШИЙ" на постійній основі !!! Бо лише "UA:Перший" має покриття у 97% по всій Україні.

З повагою, відданий вболівальник Збірної України з тимчасово-окупованого Луганська !

Dynamo.kiev.ua нуждается в поддержке. Обращение к посетителям сайта

07.06.2021, 18:21
Топ-матчи
Лига чемпионов Динамо Бенфика 0 : 2 Закончился

Еще на эту тему

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть