Ігор Костюк: «Не було якості, яка потрібна для того, щоб забивати голи і здобувати перемогу»

2022-10-09 07:56 Старший тренер «Динамо U-19» Ігор Костюк прокоментував поразку своєї команди від юнаків «Руху» (2:3) у 6-му ... Ігор Костюк: «Не було якості, яка потрібна для того, щоб забивати голи і здобувати перемогу»

Старший тренер «Динамо U-19» Ігор Костюк прокоментував поразку своєї команди від юнаків «Руху» (2:3) у 6-му турі юнацької першості України.

Ігор Костюк

— «Рух» представляє нашу країну в єврокубці — Юнацькій лізі УЄФА. Тому ми пішли назустріч супернику, провівши матч на їхньому полі, щоб «Рух» мав більше часу на відновлення.

Однак потрібно дивитися, перш за все, на свою гру. У «Руху хороша команда, але ми сьогодні припустилися багато помилок у технічному плані. І це призвело до нервовної гри на нашій половині поля, особливо в першому таймі.

Хоча в подальшому ми вирівняли гру, через помилки не було якості, яка допомогла нам створювати гольові моменти, забивати голи і досягти перемоги.

— Цей матч підніс гарний урок?

— Звісно. Я сказав хлопцям, щоб не мали ілюзій і спустилися на землю. Тому що з таким ставленням, з якістю передач і своєчасних відкриттів, яке було в першому таймі, неможливо досягати високих результатів.

Така команда, як «Рух», вміє грати сама, їй не потрібно допомагати. Але сьогодні правила трактувалися по-різному в наш бік і в бік «Руху». Вони тиснуть на суддю, вся лава запасних кричить і арбітр, не задумуючись, призначає 11-метровий. Минулого матчу з «Вересом» вони забили з пенальті на 94-й хвилині, в матчі з «Зорею» при нічийному рахунку на користь був призначений пенальті. Сьогодні теж у наші ворота було два пенальті, а в їхню сторону, при влученні м’яча в руку, не було.

— Наступний поєдинок — також із принциповим суперником. Чи буде особлива підготовка до «Шахтаря»?

— У нас зараз йде процес становлення, прищеплюємо гравцям тактичні вимоги, які ми хотіли, щоб вони виконували. Кожна гра для нас — це крок вперед, розуміння футболістами, як грати — на яких швидкостях, з яким ставленням. Тому проаналізуємо гру «Шахтаря» і будемо готуватися до зустрічі з ними.