Контрольний матч. «Динамо» — «Уніря» — 5:1. Огляд матчу, ВІДЕО

2023-02-03 18:03 У п’ятницю, 3 лютого, київське «Динамо» провело четвертий контрольний матч на першому турецькому зборі. Суперником команди ... Контрольний матч. «Динамо» — «Уніря» — 5:1. Огляд матчу, ВІДЕО

У п’ятницю, 3 лютого, київське «Динамо» провело четвертий контрольний матч на першому турецькому зборі. Суперником команди Мірчі Луческу був румунський клуб «Уніря» із міста Деж.

Контрольний матч

«ДИНАМО» (Київ, Україна)«УНІРЯ» (Деж, Румунія)5:1 (4:0)
Голи
: Беніто (2, 13), Тимчик (25), Ванат (31), Супряга (83) — Андр.Поп (89)

«Динамо» (перший тайм): 35.Нещерет, 2.Вівчаренко, 3.Боль, 25.Дячук, 24.Тимчик, 5.Сидорчук (К), 14.Яцик, 37.Царенко, 77.Беніто, 7.Кабаєв, 11.Ванат; (другий тайм): 51.Моргун, 44.Дубинчак, 4.Попов, 34.Сирота, 20.Караваєв, 18.Андрієвський, 22.Лонвейк, 8.Шепелєв, 30.Діалло, 91.Волошин, 17.Супряга.

«Уніря» (Стартовий склад): 39.Райчан, 5.Керекі, 15.Бурдет, 4.Бута, 20.Гіт, 6.Катинян (К), 99.Ад.Поп, 8.Матиш, 10.Блай, 11.Ал.Поп, 17. Кочану.

ВІДЕОогляд матчу >>>

Стенограма матчу >>>

Динамівці відкрили рахунок дуже швидко. Вже на 2-й хвилині Боль зробив відмінну передачу на хід на Беніто, нігерієць добіг по правому краю майже до воріт, прострілив невдало, в захисника, але, високо піднявши ногу, носком бутси акуратно проштовхнув м’яч над воротарем. Арбітр криміналу в діях динамівця не побачив. 1:0. Минуло всього 10 хвилин, і Беніто відзначився вдруге. Ванат, отримавши точний вертикальний пас, пройшов за місцем лівого інсайду до воріт і сильно пробив у дальній кут. Воротар удар відбив, але на добиванні виявився ніким не прикритий нігерієць. 2:0. Минуло ще приблизно стільки ж часу, і рахунок став великим. Олександр Тимчик після високої діагональної передачі у штрафний від Яцика перестрибнув кіпера в районі одинадцятиметрової позначки і ударом головою вразив порожні ворота. 3:0.

«Біло-блакитні» не зупинялися. На 31-й хвилині Владислав Ванат запресингував суперника на його половині, відібрав м’яч, пройшов у штрафний і на класі переграв воротаря. 4:0. Відразу після цього рахунок ледве не збільшився. Сидорчук перехопив м’яч, віддав праворуч на Беніто, той увійшов у штрафний і сильно прострелив у центр, звідки захисник, перехоплюючи м’яча, послав його в перекладину. На 40-й хвилині Тимчик втік із м’ячем по правому краю, прострілив у центр точно на Ваната, який практично з лінії воротарського пробив у воротаря. Наприкінці тайму українці комбінували вже всередині штрафного майданчика «Унірі», і Царенко бив на точність метрів з 12-ти, але захисник, страхуючи воротаря, вибив м’яча із воріт. Тим часом лівий фланг «Динамо» майже за весь перший тайм (до удару Кабаєва у воротаря на 45-й хвилині) в атаці нічим не відзначився...

Після перерви Мірча Луческу повністю змінив склад, але малюнок гри не змінився, хоча моментів деякий час не було. На 59-й хвилині Шепелєв з півкола зробив пас правіше на ривок Супрязі, Влад елегантно перекинув голкіпера, але захисник встиг вибити м’яча з лінії воріт. До середини тайму гра зовсім вирівнялася, динамівці загрузли в боротьбі, рідко добиралися до атаки, де активно, але даремно барражував Супряга. Лише на 78-й хвилині Караваєв стартував з м’ячем з флангу до воріт, обіграв по дорозі півкоманди суперників і проштовхнув м’яч повз воротаря. Але і поза дальньою штангою. Нарешті на 83-й хвилині м’яч, вибитий одним румунським захисником зі штрафного, рикошетом від іншого захисника відскочив до Владислава Супряги, котрий знаходився в офсайді, той подивився на бокового і холоднокровно пробив повз голкіпера. 5:0. На жаль, «сухим» рахунок не залишився. Під завісу гри динамівська оборона дала слабинку, і Андрій Поп взагалі без опору пробив з лінії штрафного майданчика в лівий нижній кут. 5:1.

Наступний спаринг у «Динамо» в понеділок, 6 лютого. Суперник — «Шкендія» з Північної Македонії. Початок, як завжди, о 16:00. Онлайн на нашому сайті.

Андрій КРАВЧУК

Кращий коментар

mc_moder
Феномен Фаната - Эксперт
03.02.2023 18:05
Очень рад за Супрягу. Про гол можно много шутить, но он играл с настроением и отдавался. Надеюсь все у него получится