Контрольний матч. «Динамо» — «Політехніка» — 2:0. Огляд матчу, ВІДЕО

2023-02-12 11:51 У неділю, 12 лютого, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч на турецькому зборі. Суперником команди Мірчі ... Контрольний матч. «Динамо» — «Політехніка» — 2:0. Огляд матчу, ВІДЕО

У неділю, 12 лютого, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч на турецькому зборі. Суперником команди Мірчі Луческу був румунський клуб «Політехніка».

Назарій Волошин

Контрольний матч

«ДИНАМО» (Київ, Україна)«ПОЛІТЕХНІКА» (Ясси, Румунія)2:0 (1:0)
Голи
: Н. Волошин (32), Царенко (65).

«Динамо»: Моргун, Гусєв, Боль, Дячук, Дубінчак, Андрієвський, Яцик, Царенко, Беніто, Н.Волошин, Супряга. (Склад із 67-й хвилини): Моргун (Ігнатенко , 77), Малиш, Попов, Сирота, Вівчаренко, Яцик (Василець, 77), Шепелєв, Лонвейк, Н.Волошин, Кабаєв, Горбач (Царенко, 87).

«Політехніка» (Стартовий склад): Бринза, Куадіо, Тінку, Катанець, Фініца, Вашварі, Крістя, Роман, Муссі, Хлістей, Харрісон.

Футболісти «Динамо» активно розпочали поєдинок, намагаючись заволодіти ініціативою з перших хвилин. Вже звично атаки киян йшли флангами через Волошина та Беніто. Однак перший гольовий момент у грі вдалося створити саме «Політехніці» — форвард гостей Харрісон пробив у перекладину воріт Моргуна. Більше того, ще за кілька хвилин румуни знову могли відкривати рахунок у зустрічі: після подачі кутового Дубінчак вибив м’яч з лінії воріт.

Ближче до середини першого тайму динамівці знову відсунули гру на половину поля суперника. І тут же забили! Дубінчак виконав уже фірмовий простріл з лівого флангу в центр штрафного майданчика «Політехніки», звідки в один дотик м’яч у дальній кут воріт суперника переправив Назарій Волошин — 1:0! Румуни спробували відповісти своїми моментами, але в підсумку могли пропустити ще один гол до перерви: Супряга, отримавши пас з глибини поля, вийшов один на один з Бринзою, але переграти воротаря «Політехніки» наш форвард не зумів...

Початок другого тайму також був за динамівцями, але це стосується лише контролю м’яча, адже небезпечних моментів біля воріт опонентів майже не було. Здавалося, що матч так і може завершитися мінімальною перемогою киян, але підопічним Луческу все ж таки вдалося збільшити свою перевагу в рахунку: Царенко перехопив передачу центрального захисника «Політехніки» і пробив повз воротаря — 2:0. Цікаво, що після цього голу обидві команди «розкрилися» та порадували ще кількома моментами. Третій м’яч у ворота румунського клубу міг забивати Шепелєв, але пробив у перекладину.

У результаті «біло-сині» здобули чергову закономірну перемогу в спарингу на тренувальному зборі в Туреччині.

Нагадаємо, свій наступний контрольний матч «Динамо» проведе у вівторок, 14-го лютого. Суперником команди Мірчі Луческу буде «Пахтакор» Максима Шацьких. Початок зустрічі — о 16:00.

Володимир БОБИР

Кращий коментар

auto-face-face-face
face 2253 - Наставник
12.02.2023 12:10
Особисто мені сподобалося. Дуже сподіваюсь, що зі старту будуть грати якомога більше молодих хлопців, адже набридло бачити стару ліниву гвардію, що перепасовуюється на власній провині поля. А в молодих є зарядженість, є іскорка показати себе та запалати! Я бажаю всім юніорам тільки зросту та наснаги привести наше Динамо до чемпіонства цього року, не зважаючи на те, зо багато хто вже поховав цей титул.