«Аталанта» — «Лечче» — 1:2. Чемпіонат Італії, 23 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-19 15:30 19 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Аталанта» (Бергамо) та ... «Аталанта» — «Лечче» — 1:2. Чемпіонат Італії, 23 тур. Огляд матчу, статистика

19 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Аталанта» (Бергамо) та «Лечче» (Італія).

"Аталанта" - "Лечче" - 1:2. Чемпіонат Італії, 23 тур. Огляд матчу, статистика"Аталанта" - "Лечче" - 1:2. Чемпіонат Італії, 23 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 23-й тур

«Аталанта» (Бергамо) — «Лечче» (Італія) — 1:2 (0:1)
Голи: Р. Хойлунд (87) — А. Сізей (4), Алексіс Блін (74)

Попередження: Демірал (5), Давиде Дзаппакоста (12), Ді Франческо (55), Антоніно Галло (64), Алексіс Блін (76), Йоакім Меле (83)

Огляд матчу «Аталанта» — «Лечче»:

Команди «Аталанта» та «Лечче» зустрілися на стадіоні «Гевіс», де «Лечче» виграв з рахунком 1:2. На 4-й хвилині гри «Лечче» був першим на табло, коли О.Сісей забив перший гол у матчі. Незабаром після цього, на 5-й хвилині, Демірал отримав жовту картку для «Аталанти» за порушення. За хвилину Д. Заппакоста також отримав жовту картку на користь «Аталанти». «Лечче» зробив свою першу заміну на початку другого тайму, коли Д. Дзаппакоста був замінений на Б. Соппі. На 55-й хвилині матчу Ф. Ді Франческо з команди Лечче отримав жовту картку за поганий перебіг. Через кілька хвилин поле залишив А. Сізея, і його замінив Л. Коломбо.

Після цього були ще дві заміни: А. Туйя та Ф. Ді Франческо пішли у відставку і були замінені П. Чеккароні та Р. Удіном відповідно. На 71-й хвилині гри «Лечче» зробив 4-у та 5-ту заміни, замінивши Ю. Малеха на К. Аскільдсена. На 74-й хвилині «Лечче» забив другий гол, коли головою забив А. Блін. «Аталанта» відповіла двома своєчасними замінами: Едерсона та М. Демірала замінили Л. Ворліцкі та Дж. Л. Паломіно. Незабаром після цього А. Блін із Лечче отримав жовту картку за жорсткий виклик. За кілька хвилин до кінця «Аталанта» змогла знову забити та зробити рахунок 1:2 завдяки Р. Хойлунду. Незважаючи на спробу «Аталанти» зрівняти рахунок, їхні зусилля виявилися марними, оскільки матч закінчився з рахунком 1:2, а переможцем став «Лечче».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Мілан» — «Аталанта», «Лечче» — «Сассуоло».