Башакшехір — Гент — 1:4. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-03-15 21:00 15 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Башакшехір (Туреччина) і Гент (Бельгія). ... Башакшехір — Гент — 1:4. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

15 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Башакшехір (Туреччина) і Гент (Бельгія).

Башакшехір - Гент - 1:4. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистикаБашакшехір - Гент - 1:4. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

Ліга конференцій

Башакшехір (Туреччина) — Гент (Бельгія) — 1:4 (0:4)
Голи: A. Янузай (88) — O. Подарок (31), O. Подарок (32), O. Подарок (34), H. Cuypers (37)

Попередження: С. Гурлер (24), L. Biglia (36), A. Touba (71)

Огляд матчу Башакшехір — Гент:

«Гент» домінував у першому таймі, але «Басакшехір» відігрався у другому. У матчі Ліги конференції Європи УЄФА, що відбувся на стадіоні Başakşehir Fatih Terih Stadyumu, стамбульський «Басакшехір» приймав «Гент». Рахунок у перерві був 0:4, «Гент» із самого початку взяв гру під свій контроль. Однак «Басаксехір» не здався і надав хорошу підтримку в другому таймі, завершивши гру з рахунком 1:4. На 24-й хвилині «Істанбул Башакшехір» отримав жовту картку, оскільки С. Гурлер вчинив фол. Гент скористався ситуацією і забив гол у наступні кілька хвилин. Георгі Е. Орбан став зіркою першого тайму, забивши три голи поспіль у ворота «Гента» на 31-й, 32-й і 34-й хвилинах. На 37-й хвилині Хассан Банде Куйперс додав ще один гол у ворота «Гента», зробивши рахунок у перерві 0:4. У другому таймі обидві команди зробили деякі зміни.

На початку тайму «Істанбул Башакшехір» випустив на поле двох запасних гравців, Б. Озкана і Д. Алексича, сподіваючись змінити хід гри. Гент також зробив кілька змін, випустивши на поле Дж. Торунаріга, М. Фофану і Хон Хен Сока. На 68-й хвилині «Гент» замінив Куйперса, який забив четвертий гол, і ввів у гру Л. Депуатра. Істанбул Басаксехір також зробив заміну, випустивши С. Окака замість А. Янузая. Незважаючи на заміни, рахунок на табло не змінювався до 71-ї хвилини, коли А. Туба отримав жовту картку за «Істанбул Басаксехір». На 80-й хвилині «Істанбул Башакшехір» випустив Б. Челіка замість С. Гурлера. Гент також зробив заміну: замість Орбана, який забив усі свої голи, вийшов Я. П. Хауге. Єдиний гол «Істанбул Башакшехір» забив на 88-й хвилині А. Янузай, але було надто мало і надто пізно. Незважаючи на доблесні зусилля «Істанбул Башакшехір» у другому таймі, «Гент» уже в першому таймі домігся значної переваги і здобув перемогу з підсумковим рахунком 1:4.