Чемпіонат юнацьких команд. «Львів U-19» — «Динамо U-19» — 0:3. Звіт про матч

2023-04-01 15:19 У суботу, 1-го квітня, на полі стадіону «Сокіл» у Львові відбувся матч 19-го туру чемпіонату України ... Чемпіонат юнацьких команд. «Львів U-19» — «Динамо U-19» — 0:3. Звіт про матч

У суботу, 1-го квітня, на полі стадіону «Сокіл» у Львові відбувся матч 19-го туру чемпіонату України U19, в якому київське «Динамо» в гостях зустрічалося із місцевим ФК «Львів». Це був перший поєдинок нашої команди після паузи, пов’язаної із березневими матчами збірних команд різного віку.

Чемпіонат U-19. 19-й тур

ФК «Львів»«Динамо»0:3 (0:1)
Голи: Малиш (1), Слесар (83, 90)

Попередження: Бойченюк (4), Єременко (8), Слесар (35).

ФК «Львів»: 1. Ольховий, 13. Михавко (к) (9. Задорожний, 87), 17. Мудрий, 14. Бідзінський, 2. Киричок, 10. В. Михайлі, Р. Михайлів (15. Довбецький, 75), 6. Панчишин (21. Бокало, 87), 18. Кицун (8. Ювхимець, 63), 19. Мендрук (5. Климак, 75), 7. Герич.

«Динамо»: 1. Ігнатенко, 4. Балаба, 2. Єременко, 20. Гусєв, 8. Бенедюк (к), 22. Малиш, 23. Василець (19. Маткевич, 76), 21. Бойченюк (18. Саленко, 73), 7. Кремчанін, 9. Слесар, 25. Зоренко.

У турнірній таблиці юнацької першості суперників перед стартом матчу розділяла достатньо велика дистанція: кияни йшли на другому рядку, набравши 43 очки, а львів’яни посідали дев’яту сходинку із 20 очками, щоправда, вони провели на одну гру менше. Матч першого кола завершився нічиєю — 1:1, і цього разу поєдинок для підопічних Ігоря Костюка не обіцяв бути легким. Юнаки «Львова» останнім часом налагодили гру та перед зустріччю із динамівцями здобули дві перемоги поспіль. Тепер вони перебувають у середині турнірної таблиці.

Щоб відкрити рахунок у зустрічі, «біло-синім», які одразу заволоділи ігровою перевагою, знадобилася лише 1 хвилина. Ледь не першу свою атаку гості завершили взяттям воріт: Слесар прорвався лівим флангом, змістився правіше та прострілив у центр на Малиша, і Навін з півкола перед штрафним майданчиком невідпорним ударом вразив лівий від себе кут воріт. ФК «Львів» відповів небезпечним ударом Романа Михайліва з лівого кута воротарського майданчика після подачі зі штрафного у виконанні Панчишина, але м’яч пролетів вище воріт.

Після цього гра дещо заспокоїлася у плані небезпечних моментів біля воріт обох команд, але не у плані боротьби — вже за перші 8 хвилин гравці «Динамо» отримали дві жовті картки. У середині тайму відзначимо хороший дальній удар Кремчаніна — після рикошету м’яч вилетів на кутовий. У складі «Львова» активним були Віталій Михайлів та Герич, але обом трохи не вистачило влучності, хоча удар останнього вийшов дуже ефектним та видовищним. Господарі вчасно вступали у відбір м’яча, через що кияни не могли довести свої атаки до логічного завершення. Але у той же час і супернику не вдавалося створити особливих проблем біля воріт Ігнатенка.

На останній хвилині тайму львів’яни виконали кутовий, по воротах небезпечно головою пробивав Михавко, але м’яч після відскоку від газону забрав Ігнатенко. Тож на перерву команди пішли за мінімальної переваги динамівців.

Другий тайм розпочався із трьох стандартних положень у виконанні гравців «Львову». Але ні подачі зі штрафних, ні від кутової позначки бажаного результату господарям не дали — боротьбу за м’яч вигравали динамівці та нейтралізовували загрозу. Ще в одному епізоді суперники вимагали призначення пенальті, але арбітр нічого протиправного у діях нашого захисника не помітив.

Дуже близьким до того, щоб подвоїти перевагу був Слесар, якому чудову своєчасну передачу на дальню стійку віддав Малиш, але приблизно з лінії воротарського майданчика Артем влучив у поперечину! Одразу після цього господарі провели стрімку контратаку з ударом по воротах. Такий футбол не міг не подобатися глядачам, адже м’яч у центрі поля майже не затримувався — команди відповідали атакою на атаку, гра проходила емоційно та напружено.

Мабуть, трохи більшу перевагу мали господарі, але і динамівці багато часу проводили в атаках. Велика кількість боротьби та зіткнень призводила до того, що у грі було багато зупинок, коли на поле виходили лікарі обох команд, щоб надати футболістам допомогу. Господарі продовжували створювати напругу біля динамівських воріт, але ні черговий кутовий удар, ні спроба Довбецького, яка була заблокована, до взяття воріт так і не призвели. А ось кияни своїм моментом наприкінці матчу скористалися сповна: Малиш віддав хорошу передачу на Зоренка, з ударом Максима впорався воротар, але відбив м’яч перед собою, і Слесар, який опинився першим на добиванні, відправив м’яч у сітку.

У відповідь відзначимо удар зі штрафного Панчишина, який влучив у стінку, а також ще один забитий м’яч Слесаря на останній хвилині основного часу. Результативну контратаку розпочав Ігнатенко, який спіймав м’яч та ввів його у гру після атаки господарів — сферу підхопив Слесар, промчав з нею ледь не півполя та ще зберіг сили на вирішальний удар приблизно з лінії штрафного майданчика — 3:0 на користь «Динамо U-19».