Байєр — Юніон Сент-Жиллуаз — 1:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-04-14 00:05 13 квітня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) та Юніон Сент-Жиллуаз ... Байєр — Юніон Сент-Жиллуаз — 1:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

13 квітня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) та Юніон Сент-Жиллуаз (Бельгія).

Байєр – Юніон Сент-Жиллуаз – 1:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистикаБайєр – Юніон Сент-Жиллуаз – 1:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

Ліга Європи

Байєр (Леверкузен) — Юніон Сент-Жиллуаз (Бельгія) — 1:1 (0:0)
Голи: Ф. Вірц (83) — В. Боніфацій (51)

Попередження: Siebe Van Der Heyden (25), П’єро Інкапі (76), Лоїк Лапуссен (84), Ентоні Моріс (90+3)

Огляд матчу Байєр — Юніон Сент-Жіллуаз:

На стадіоні «БайАрена» у Леверкузені відбувся захоплюючий матч Ліги Європи УЄФА між леверкузенським «Байєром» та «Уніон Сент-Жиллуаз». У перерві рахунок залишився 0:0, оскільки жодна з команд не змогла вийти з глухого кута. На 25-й хвилині гравець «Уніон Сент-Жиллуаз» С. Ван Дер Хейден отримав жовту картку. На початку другого тайму леверкузенський «Байєр» зробив першу заміну: Е. Паласіос замінив К. Демірбая. Проте на 51-й хвилині «Уніон Сент-Жиллуаз» вийшов уперед, гол забив В. Боніфацій. За рахунку 1:0 на свою користь «Уніон Сент-Жиллуаз» зробив першу заміну на 75-й хвилині: Ю. Вертессен замінив К. Пуертаса. На 76-й хвилині гравець леверкузенського «Байєра» П. Хінкапі отримав жовту картку. Леверкузенський «Байєр» зробив другу заміну на 68-й хвилині: А. Адлі замінив С. Азмуна.

Уніон Сен-Жиллуаз також зробив другу заміну на 80-й хвилині: С. Лінен вийшов замість О. Ель-Аззузі. На 82-й хвилині Ф. Вірц із леверкузенського «Байєра» зумів забити гол і зрівняти рахунок — 1:1. На 84-й хвилині, коли гра наближалася до завершальної стадії, гравець «Уніон Сен-Жиллуаз» Л. Лапуссен отримав жовту картку. На 87-й хвилині леверкузенський «Байєр» зробив третю заміну: М. Діабі замінив А. Глозека. На 89-й хвилині «Уніон Сент-Жиллуаз» також зробив третю заміну: В. Боніфас замінив Г. Нільссона. Фінальний свисток пролунав, коли на 90-й хвилині А. Моріс із «Юніон Сент-Жиллуаз» отримав жовту картку. Матч закінчився з рахунком 1:1, обидві команди поділили очки. То був напружений матч, обидві команди мали шанси на перемогу. Але зрештою жодна з команд не змогла забити переможний гол.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Юніон Сент-Жиллуаз — Байєр, Юніон Сент-Жиллуаз — Байєр.