Базель — Фіорентина — 1:3. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-05-19 00:40 18 травня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Базель (Швейцарія) і Фіорентина (Флоренція). ... Базель — Фіорентина — 1:3. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

18 травня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Базель (Швейцарія) і Фіорентина (Флоренція).

Базель - Фиорентина - 1:3. Лига конференций. Обзор матча, статистикаБазель - Фиорентина - 1:3. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Базель (Швейцарія) — Фіорентина (Флоренція) — 1:3 (0:1)
Голи: Z. Amdouni (55) — Н. Гонсалес (35), Н. Гонсалес (72), Барак (120+9)

Попередження: Ігор Хуліо (21), L. Ranieri (59), W. Burger (89), Н. Гонсалес (90), Джонатан Іконе (96), Г. Бонавентура (104), Барак (120+11)

Огляд матчу Базель — Фіорентина:

У вирішальному матчі Ліги Європи УЄФА ФК «Базель 1893» зустрічався з «Фіорентиною» на стадіоні «Санкт-Якоб-Парк». Обидві команди прагнули перемоги, щоб наблизитися до виходу в нокаут-стадію змагань. «Фіорентина» розпочала гру впевнено та домінувала на полі, а Ігор отримав жовту картку на 21-й хвилині за грубий виклик. Гості продовжували тиснути і були винагороджені на 35-й хвилині, коли Н. Гонсалес забив чудовий гол, забезпечивши «Фіорентині» перевагу 1:0 перед перервою. ФК «Базель 1893» вийшов на поле в другому таймі і зміг зрівняти рахунок на 55-й хвилині, коли З. Амдуні влучив у сітку воріт, на радість домашньої публіки. Однак радість була недовгою, бо «Фіорентина» відповіла ще одним голом на 72-й хвилині, знову від Гонсалеса, і гості знову вийшли вперед. «Базель» спробував відігратися, але не зміг прорвати оборону «Фіорентини», в той час як гості продовжували атакувати і домагатися ще одного гола. Зусилля «Фіорентини» були винагороджені на 120-й хвилині, коли А. Барак забив гол, завершивши справу для своєї команди і забезпечивши їй перемогу з рахунком 3:1.

Протягом усього матчу обидві сторони зробили кілька замін, щоб спробувати змінити хід гри. На 46-й хвилині «Фіорентина» замінила Я. Брекало на Я. Іконе, на 56-й хвилині — Ігора на Л. Раньєрі, а на 91-й хвилині — А. Кабрала на Л. Йовіча. Водночас «Базель» ввів у гру Ж. Огюстена замість А. Зекірі на 81-й хвилині, Т. Хака замість Ф. Фрея на 88-й хвилині та Д. Малес замість В. Бургера на 106-й хвилині. Матч проходив у запеклій боротьбі, кілька гравців отримали жовті картки за різні порушення. Крім жовтої картки Ігоря, Л. Раньєрі та Н. Гонсалес із «Фіорентини» отримали жовті картки на 59-й і 90-й хвилинах відповідно, а Дж. Іконе і Г. Бонавентура — на 96-й і 104-й хвилинах. Барак також отримав жовту картку на 120-й хвилині, хоча й після того, як забив гол, що забезпечив перемогу його команді. Загалом, це був розчаровуючий результат для ФК «Базель 1893», якому необхідно швидко перегрупуватися, якщо він сподівається пройти далі в змаганні. Тим часом, «Фіорентина» буде рада перемозі та прагнутиме набрати обертів у турнірі.