Рома — Спеція — 2:1. Чемпіонат Італії, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-06-05 00:10 4 червня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і ... Рома — Спеція — 2:1. Чемпіонат Італії, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

4 червня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Спеція (Італія).

Рома - Специя - 2:1. Чемпионат Италии, 38-й тур. Обзор матча, статистикаРома - Специя - 2:1. Чемпионат Италии, 38-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 38-й тур

Рома (Рим) — Спеція (Італія) — 2:1 (1:1)
Голи: Н. Залевскі (43), Дібала (89) — Ніколау (6)

Попередження: Еспозіто (14), Пеллегріні (44), Ніколау (58), J. Zoet (66), Кельвін Аміан (76), Дибала (78), Еммануель Гьясі (86), Кельвін Аміан (88), E. Шомуродов (90+12), P. Wisniewski (90+7)

Огляд матчу Рома — Спеція:

У напруженому матчі Серії А на стадіоні «Олімпіко» «Рома» змогла вирвати перемогу у «Спеції» з рахунком 2:1. Обидві команди почали матч потужно, і на 6-й хвилині Д. Ніколау зі «Спеції» відкрив рахунок вдалим ударом, який змусив воротаря «Роми» забаритися. «Спеція» продовжувала чинити тиск на «Рому», але зіткнулася з опором у вигляді жовтих карток для Еспозіто та Ніколау. Рішучість «Роми» окупилася на 43-й хвилині, коли Н. Залевскі забив рівний рахунок, на радість господарів та їхніх уболівальників. У другому таймі обидві команди зробили стратегічні заміни: «Рома» випустила на поле Z. Челік і Т. Абрахам, а «Спеція» відповіла А. Белотті та Н. Матічем.

Однак вирішальна помилка гравця «Спеції» К. Аміана на 88-й хвилині переломила хід матчу на користь «Роми». Уже маючи на своєму рахунку жовту картку, Аміан отримав червону, внаслідок чого «Спеція» залишилася вдесятьох. В останній спробі вирватися вперед «Рома» заробила пенальті на останніх хвилинах матчу. П. Дибала вийшов на ударну позицію і реалізував пенальті, забезпечивши перемогу господарям поля. Загалом обидві команди провели пристрасний і конкурентний матч, але в підсумку перемогу здобула «Рома». Ця перемога зміцнила місце «Роми» в Серії А і послужила нагадуванням для «Спеції» про те, що навіть незначні помилки можуть мати серйозні наслідки у футболі.