Уельс — Вірменія — 2:4. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-06-16 23:47 16 червня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Уельсу та Збірна Вірменії. Уэльс ... Уельс — Вірменія — 2:4. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

16 червня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Уельсу та Збірна Вірменії.

Уэльс - Армения - 2:4. Евро-2024. Обзор матча, статистикаУэльс - Армения - 2:4. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Уельс — Вірменія — 2:4 (1:2)
Голи: Д. Джеймс (10), Вілсон (73) — L. Zelarayan (19), Г. Ранос (30), Г. Ранос (66), L. Zelarayan (75)

Попередження: Г. Ранос (67), Мефам (70), N. Tiknizyan (70), O. Канкаревич (78), S. Мкртчян (84), Вільямс (85)

Огляд матчу Уельс — Вірменія:

У відбірковому матчі Чемпіонату Європи на стадіоні «Кардіфф Сіті» Уельс зустрівся з Вірменією в захопливому поєдинку. У перерві матчу Уельс поступався з рахунком 1:2, але в другому таймі гра розгорілася зі ще більшою силою, оскільки обидві команди боролися за перемогу. Уельс відмінно почав матч на 10-й хвилині, коли Д. Джеймс забив гол і вивів господарів уперед. Однак Вірменія швидко зрівняла рахунок на 19-й хвилині завдяки голу Л. Зелараяна. Лідерство перейшло до Вірменії на 30-й хвилині, коли Г. Ранос забив гол, залишивши Уельс у програші. У другому таймі Вірменія замінила А. Калісіра на В. Арояна на 62-й хвилині, а потім Т. Барсегян на В. Бічахчяна. Вірменія збільшила свою перевагу на 66-й хвилині завдяки черговому голу Г. Раноса.

Однак Уельс відбився на 73-й хвилині, забивши гол Х. Вілсона, який подарував їм надію. На жаль, Вірменія знову збільшила свою перевагу на 75-й хвилині голом Л. Зелараяна, поставивши Уельс у ще складніше становище. Невдачі Уельсу продовжилися на 78-й хвилині, коли К. Мур отримав червону картку і був вилучений з поля. Водночас гравець збірної Вірменії О. Канкаревич отримав жовту картку на тій самій хвилині. Уельс спробував відігратися, зробивши дві заміни на 82-й хвилині: Т. Бредшоу замість Х. Вілсона і Н. Бродхеда замість Д. Джеймса. Вірменія зробила останню заміну на 88-й хвилині: Г. Ранос був замінений на А. Серобяна. У підсумку матч закінчився перемогою Вірменії над Уельсом із рахунком 4:2. Матч був сповнений хвилювань, обидві команди наполегливо боролися за перемогу, але перемога дісталася Вірменії.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Туреччина — Уельс, Вірменія — Латвія.