Віктор Скрипник: «Пропустили, дістали шашки і пішли гасати»

2023-07-28 11:08 Головний тренер полтавської «Ворскли» Віктор Скрипник підбив підсумки першого матчу своєї команди з грузинською «Ділою» (2:1) ... Віктор Скрипник: «Пропустили, дістали шашки і пішли гасати»

Головний тренер полтавської «Ворскли» Віктор Скрипник підбив підсумки першого матчу своєї команди з грузинською «Ділою» (2:1) у 2-му кваліфікаційному раунді Ліги конференцій.

Віктор Скрипник

«Як я і говорив до матчу, нам сьогодні протистояла дуже потужна команда. У першому таймі ми терпіли. А потім, як у нас буває, пропустили, дістали шашки і пішли гасати. Як козаки. Сьогодні була „Ворскла“, яка на характері може виривати такі ігри.

Але ми розуміємо, що сьогоднішній матч — це тільки перший тайм. Другий тайм буде в Грузії. Перемога є перемога, ми нею задоволені, але ще нічого не вирішено. Будемо намагатися пройти далі.

Це була наша перша офіційна гра в новому сезоні. Але я задоволений тим, як ми виглядали фізично. Також задоволений тим, що ми не дозволили супернику створювати моменти біля наших воріт. Шкода, що єдиний такий момент призвів до голу. Ми зіграли дисципліновано, без хаосу і нерозсудливості, коли кожен робить, що він хоче», — сказав Скрипник на післяматчевій прес-конференції.