«Довбик дебютував неперевершеним чином», — іспанські ЗМІ в захваті від українця

2023-08-13 17:54 Дебютний матч Артема Довбика за «Жирону» приємно здивував не тільки вболівальників клубу, а й іспанських журналістів, ... «Довбик дебютував неперевершеним чином», — іспанські ЗМІ в захваті від українця

Дебютний матч Артема Довбика за «Жирону» приємно здивував не тільки вболівальників клубу, а й іспанських журналістів, які не соромилися нахвалювати українського форварда. Місцеві ЗМІ пишуть про те, що Довбик уже починає виправдовувати очікування, а за нього не даремно заплатили рекордну суму, оскільки мало хто може прийти в команду і в першому ж матчі допомогти їй зіграти внічию в поєдинку з дуже складним суперником. Також прозвучало багато похвальних слів на адресу Циганкова, який віддав результативну передачу на Довбика.

As

«Довбик» виправдовує кеш», — журналіст видання As обігрує слово «caché», що має два сенси: 1) гроші, які бере артист за свій виступ; 2) елегантність або стиль. Коли представляли Довбика, то місцеві ЗМІ наголосили не тільки на тому, що це рекордний трансфер, а й на тому, що Довбик грає в силовому стилі, чого бракувало «Жироні» в минулому сезоні.

«Українська зв’язка починає приносити «Жироні» хорошу і швидку віддачу. Циганкову знадобилося не більше кількох хвилин, щоб знайти голову Довбика, якому вдалося зрівняти рахунок у дуже складній грі з раннім голом Такефуса Кубо.

Якщо в першому таймі у «Жирони» нічого не виходило, то другий тайм був більш вдалим для гостей. Все складалося на користь «Сосьєдаду», до того моменту, поки на поле не вийшов Довбик. Зв’язка українців відразу ж продемонструвала свою ефективність. Циганков, який грав на правому фланзі, влучив «у ціль» чудовим поперечним кросом і навісив ідеально на Довбика, який був надто самотній у воротарській зоні «Реала». Дебют Довбика не міг бути кращим: удар і гол, які варті «золотого очка» для «Жирони». Попри свій поганий старт, гості боролися до кінця за нічию, якої домоглися наприкінці матчу. «Реал Сосьєдад» не дав спадкоємності своєму чудовому старту, і здавалося, що в підсумку вони згоріли, граючи з вогнем, намагаючись утримати небезпечний рахунок 1:0. Розподіл очок можна назвати справедливим результатом, але також цей матч показав, що обом командам потрібно додавати.

Цікаво, що вже сьогодні популярне видання випустило ще одну статтю про Довбика, в якій розповідається про вдалий дебют, високу планку, яку встановив українець, і правильну трансферну політику «Жирони».

«Ласкаво просимо, містер Довбик», — журналіст Марк Суельвес захоплюється дебютом українського форварда і розповідає докладніше про Артема, намагаючись передбачити майбутнє українця в «Жироні», а також нахвалюючи зв’язку Циганков — Довбик.

«Усі знають ім’я та прізвище короля «Жирони» — Крістіана Стуані — але в «Жироні», здається, є новий принц: Артем Довбик. Його дебют у Ла Лізі в поєдинку проти «Реала Сосьєдада» був неймовірним. Українському велетню знадобилося всього п’ять дотиків до м’яча, щоб забити свій перший гол і принести своїй «Жироні» перше очко в сезоні. Безсумнівно, важлива «декларація про наміри» від «дев’ятки», яка підтвердила, чому в клубі пов’язано з ним так багато очікувань.

Що здається очевидним, так це те, що ми маємо справу з нападником, якого мало хвилює найдорожча трансферна афіша в історії «Жирони». За Довбіка було заплачено трохи більше семи мільйонів, щоб володіти 70 відсотками його прав, і, якщо так триватиме й надалі, то може виявитися, що це дуже маленька ціна за такого форварда. Він цілеспрямований снайпер: прицілився, вистрілив і забив. Він володіє великою фізичною силою і міццю в повітрі. Як попередив Алекс Гарсія, «суперники страждатимуть від цього гравця щоразу, коли будуть із ним стикатися».

У «Жироні» потирають руки і задоволені Довбиком. Тим паче, що він перебуває в «Жироні» трохи більше ніж тиждень: «Ми покладаємо на нього великі надії, але ви маєте бути спокійні. Він щойно прибув і перебуває в процесі адаптації до міста, команди. У матчі з "Сосьєдадом» він зіграв 30 хороших хвилин, так само як Стуані провів виняткові 60 хвилин. У нас є два нападники, які гарантують нам гол, і команда, яка буде їм у цьому допомагати. Я думаю, що він гравець, який може нам у цьому допомогти і у якого відмінні від Стуані характеристики, але це два нападники, які прекрасно доповнюють один одного і навіть можуть грати разом. Довбик покращує нас і доповнює нас, я радий, що він уже забив гол», — прокоментував гру українця тренер Мішель.

Це правда, що йому все ще потрібен процес адаптації, зокрема через мову, але в роздягальні rojiblanco в нього найкращий наставник, його товариш по команді Віктор Циганков. Обидва вже дали зрозуміти, що український зв’язок працює дуже добре, адже саме вони вдвох організували цей гол. «Жирона», здається, знайшла дуже хорошого гравця».

Mundo Deportivo

«Українська зв’язка гравців рятує «Жирону». Довбик забив дуже швидкий гол у дебютному матчі», — журналіст сайту Mundo Deportivo в захваті від першої гри Довбика, але також відзначає важливість Циганкова для «Жирони».

«Негайна продуктивність. Будь-який тренер просить, щоб частини, які складають головоломку, були адаптовані якнайшвидше, тим паче в нинішньому чемпіонаті. Українській зв’язці «Жирони» знадобилося десять хвилин, щоб посіяти паніку в Сан-Себастьяні. Довбик і Циганков обіцяють влаштувати яскраву вечірку на каталонських землях, і вони намагалися дати зрозуміти це з того моменту, як обмінялися поглядами на полі.

Підопічні Мішеля почали матч із великою кількістю ускладнень. Баски грали краще і справедливо забили гол. На цьому все могло не закінчитися для «Жирони», яка виглядала розгубленою в першому таймі. А після перерви, наче кисень для того, хто задихається, з’явилися Довбик і Пабло Торре. Циганкову потрібно було лише перейти на правий фланг, щоб знову проявити себе. Тим часом Ле Норман, який уже пережив протистояння зі Стуані, побачив, як його наздогнало двометрове диво. Це був Довбик, і він був готовий зіпсувати настрій захисникам.

Подача українського вінгера в бік найдорожчої покупки в історії «Жирони» була практично ідеальною. Безсумнівна міць українського форварда допомогла зіграти внічию, а холодне святкування, ледь не кам’яне обличчя Довбика, підкреслювало, наскільки він упевнений у собі.

«Жирона» відсвяткувала нічию, яку їй допомогли здобути українці. Якості кожного з них, виражені на зеленому полі, дозволили rojiblancos здобути дуже цінне очко в матчі з командою, яка скоро гратиме в Лізі чемпіонів».

Marca

«Довбик дебютує по-крупному», — популярне видання Marca визнало українця кращим гравцем матчу і поставило йому найвищу оцінку в грі з «Реалом Сосьєдад».

«Одразу три гравці в цьому матчі дебютували за «Жирону». Дейлі Блінд і Савіньо стартували центральним захисником і правим вінгером відповідно, а також Артем Довбик, який вийшов у другому таймі. Колишній гравець «Дніпра-1» зробив рахунок 1:1 на користь своєї команди, скориставшись результативною передачею свого співвітчизника Віктора Циганкова, який вкотре продемонстрував свою майстерність у заключному відрізку матчу.

Нападник зміг, завдяки своїм габаритам, пробити по воротах, після того, як отримав дуже хорошу передачу від Циганкова. Перший удар Довбика в Ла Лізі став результативним. Український форвард уже виправдовує очікування і стає зрозуміло, чому він став найдорожчим придбанням в історії «Жирони».

Relevo

«Українська зв’язка рятує «Жироні» очко на «Аноеті», гол Артема Довбика завадив «Реал Сосьєдаду» перемогти вдома, — журналіст сайту Relevo розповідає про те, що вихід Довбика на поле кардинально змінив гру «Жирони», а захисники «Реала Сосьєдад» не знали, як зупинити українського форварда.

«День суботи відкрив одну з ігор із найкращими футбольними очікуваннями минулого сезону. «Реал Сосьєдад» і «Жирона» випромінюють таку повагу і таке вишукане поводження з м’ячем, що їхні дуелі зазвичай не розчаровують. Не вся публіка встигла сісти на трибуни, коли господарі поля вже відкрили рахунок. Кубо забив важливий гол, який мав допомогти «Сосьєдаду» контролювати гру. Так і вийшло в першому таймі.

Перемога «Реала» тривала доти, доки Мішель не почав вводити свіжі сили. На 64-й хвилині він зробив потрійну заміну, під час якої на поле вийшли Пабло Торре, Валері та, насамперед, українець Довбик. Саме він став головним героєм «Жирони» та одним із героїв матчу. Циганков немов чекав на нього, щоб почати грати ще краще. Коли обидва українці були на полі, то вони діяли практично безпомилково і допомагали «Жироні» домінувати в грі. Саме два українці самі створили момент і реалізували його. Навіс Циганкова та удар головою Довбика в сітку. Зупинити такого потужного гравця захисники не змогли. Артем не помилився і з першого ж матчу почав відпрацьовувати ті гроші, які на нього було витрачено. Трансферний рекорд? Здається, що це не бентежить українця, який міг тільки мріяти про такий дебют».