Дніпро-1 — Оболонь — 1:2. Чемпіонат України, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-20 17:01 20 серпня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Дніпро-1 (Дніпро) і ... Дніпро-1 — Оболонь — 1:2. Чемпіонат України, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

20 серпня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Дніпро-1 (Дніпро) і Оболонь (Київ).

Днепр-1 - Оболонь - 1:2. Чемпионат Украины, 4-й тур. Обзор матча, статистикаДнепр-1 - Оболонь - 1:2. Чемпионат Украины, 4-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 4-й тур

Дніпро-1 (Дніпро) — Оболонь (Київ) — 1:2 (1:0)
Голи: О. Пихаленок (16) — R. Taranukha (46), I. Краснопір (83)

Предупредження: О. Пихаленок (48), О. Сваток (67), Артем Вовкун (73)

Огляд матчу Дніпро-1 — Оболонь:

На стадіоні «Авангард» відбувся довгоочікуваний матч Прем’єр-ліги між командами «Дніпро-1» та «Оболонь-Бровар». Обидві команди прагнули перемоги, тому на глядачів очікувала захоплива гра. У перерві рахунок був 1:0 на користь «Дніпра-1», але внаслідок дивовижного повернення у другій половині зустрічі «Оболонь-Бровар» вийшла переможницею з підсумковим рахунком 2:1. Гра почалася з пенальті, призначеного у ворота «Дніпра-1» на 16-й хвилині. О. Піхальонок, не розгубившись, упевнено реалізував пенальті, забезпечивши своїй команді першу перевагу. Починаючи другий тайм, «Оболонь-Бровар» провела три швидкі заміни на 46-й хвилині. О. Осман був замінений на Ю. Прокопенка, а С. Суханов вийшов замість І. Краснопіра. На цій же хвилині «Дніпро-1» провів заміну: Д. Ківінда був замінений на О. Філіппова. На 46-й хвилині «Оболонь-Бровар» без особливих зусиль зрівняла рахунок, коли Р. Тарануха влучив у сітку воріт. Гра знову стала рівною, і перевага стала на боці гостей. Однак на 48-й хвилині О. Піхальонок із «Дніпра-1» отримав жовту картку, і обидві команди продовжували проводити стратегічні заміни протягом усього матчу.

На 54-й хвилині «Дніпро-1» ввів у гру Білла і В. Танчика, а «Оболонь-Бровар» зробила третю заміну на 62-й хвилині, замінивши Д. Нагієва на І. Мединського. По ходу гри емоції наростали, і суддя показав жовті картки О. Сваток («Дніпро-1») на 67-й хвилині та О. Вовкун («Оболонь-Бровар») на 73-й хвилині. Вирішальними для «Оболоні-Бровар» виявилися останні п’ятнадцять хвилин, коли на 83-й хвилині І. Краснопір забив вирішальний гол. «Дніпро-1» мав мало часу на те, щоб відігратися. У заключні хвилини гри обидві команди провели останні заміни. На 76-й хвилині «Оболонь-Бровар» замінила О. Вовкуна на Д. Фатєєва, а «Дніпро-1» на 80-й хвилині замінив Б. Леднєва на Феліпе Піреса. Пролунав фінальний свисток, і «Оболонь-Бровар» здобула впевнену перемогу з рахунком 2:1. Глядачі стали свідками напруженого й захопливого матчу, сповненого драматичних моментів, який продемонстрував талант і цілеспрямованість обох команд. Після того як гравці потиснули один одному руки і залишили поле, вболівальники з цікавістю обговорювали матч, аналізуючи ключові моменти і виступи, що визначили його результат. Цей матч Прем’єр-ліги, безсумнівно, запам’ятається як запекла боротьба між «Дніпром-1» і «Оболонню-Бровар» на легендарному стадіоні «Авангард».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Рух» — «Дніпро-1», «Оболонь» — «Кривбас».