Шериф — Клаксвік — 2:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-08-31 22:00 31 серпня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Шериф (Тирасполь) і Клаксвік (Фарери). ... Шериф — Клаксвік — 2:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

31 серпня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Шериф (Тирасполь) і Клаксвік (Фарери).

Шериф - Клаксвик - 2:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаШериф - Клаксвик - 2:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Шериф (Тирасполь) — Клаксвік (Фарери) — 2:1 (1:1)
Голи: Luvannor (16), Armel Zohouri (74) — L. Kassi (34)

Предупредження: Йонсен (14), A. Артундуага (45+2), C. Бадоло (51), Жоао Пауло (68), Одмар Фере (70), Халлур Ханссон (80), Габі Кікі (82), M. Garananga (83)

Огляд матчу Шериф — Клаксвік:

У напруженому матчі Ліги Європи УЄФА, що відбувся на Великій спортивній арені, тираспольський «Шериф» у запеклій боротьбі здобув перемогу над «КІ Клаксвіком». У перерві рахунок був 1:1, але до фінального свистка тираспольський «Шериф» зумів здобути перемогу з рахунком 2:1. Обидві команди виходили на цей матч із бажанням справити позитивне враження в європейській першості. Енергійна атмосфера і пристрасні вболівальники, які заповнили стадіон, від самого початку налаштовували на захопливе протистояння. Перша подія в матчі сталася на 14-й хвилині, коли жовту картку отримав гравець команди KI Klaksvik Р. Йонсен. На 16-й хвилині у ворота тираспольського «Шерифа» було призначено пенальті, і Луваннор з ходу реалізував його, забезпечивши своїй команді перевагу. Однак на 34-й хвилині «KI Klaksvik» швидко відповів, і Л. Кассі зрівняв рахунок. Ближче до кінця першого тайму напруга на полі наростала. По жовтій картці отримали тираспольський гравець «Шерифа» А. Артундуага і гравець «КІ Клаксвік» О. Фаеро. Команди пішли в роздягальні за рівного рахунку 1:1. Початок другого тайму пройшов у надії на те, що обидві команди зможуть вийти з глухого кута.

На 51-й хвилині тираспольський гравець «Шерифа» К. Бадоло отримав жовту картку, поповнивши список вилучень у матчі. Обидві команди провели заміни: на 62-й хвилині у складі «Шерифа» з’явилися К. Апостолакіс і Рікардіньо, а у складі KI Klaksvik замість Х. Ханссона з’явився Д. Павлович. Тираспольський «Шериф» продовжував чинити тиск, і на 74-й хвилині А. Зохурі вразив ворота суперника, знову вивівши свою команду в лідери. Напруга наростала, обидві команди боролися за контроль над грою. Відбулися нові заміни: на 76-й хвилині KI Klaksvik замінив Р. Йонсена і Л. Кассі на С. Гуссіаса і М. Міккельсена. Однак їхні зусилля виявилися марними — зрівняти рахунок так і не вдалося. На 80-й хвилині жовті картки отримали гравець «Клаксвіка» Г. Ханссон, на 80-й хвилині — гравці тираспольського «Шерифа» Г. Кікі, М. Гарананга і Дж. В заключній стадії матчу тираспольський «Шериф» провів останні заміни: на 85-й хвилині М. Янсане замінив Луваннора, а на 90-й хвилині Ж. Нгомом Мбекелі замінив Д. Анкеїє. В останні хвилини гри жовту картку було показано і гравцеві команди KI Klaksvik. З рахунком 2:1 тираспольський «Шериф» відсвяткував важку перемогу в цьому поєдинку Ліги Європи УЄФА. Обидві команди проявили рішучість і стійкість протягом усього матчу, що сприяло цікавому видовищу для вболівальників.