ПСЖ — Ніцца — 2:3. Чемпіонат Франції, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-16 00:00 15 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і ... ПСЖ — Ніцца — 2:3. Чемпіонат Франції, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

15 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і Ніцца (Франція).

ПСЖ - Ницца - 2:3. Чемпионат Франции, 5-й тур. Обзор матча, статистикаПСЖ - Ницца - 2:3. Чемпионат Франции, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 5-й тур

ПСЖ (Париж) — Ніцца (Франція) — 2:3 (1:1)
Голи: Мбаппе (29), Мбаппе (87) — Т. Моффі (21), Г. Лаборде (53), Т. Моффі (69)

Попередження: Хепрен Тюрам (35), Мелвін Бард (64), Т. Моффі (70), M. Bulka (73), Б. Баркола (84), М. Шкріньяр (90), Лотомба (90+6)

Огляд матчу ПСЖ — Ніцца:

Поєдинок між командами «Парі Сен-Жермен» і «Ніцца» став захопливим і напруженим матчем, який тримав футбольних уболівальників у напрузі. Гра, що проходила на легендарному стадіоні «Парк де Пренс» у висококонкурентній Лізі 1, продемонструвала майстерність і рішучість обох команд з першого свистка і до останніх хвилин гри.

Рахунок 1:1 у перерві відобразив характер суперництва. Ніцца взяла гору на 21-й хвилині, коли Т. Моффі вразив ворота суперника ефектним голом. Однак «Парі Сен-Жермен» швидко відповів на це на 29-й хвилині голом свого зіркового гравця К. Мбаппе, зрівнявши рахунок. У першому таймі було кілька гострих моментів: на 35-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ніцци» К. Тюрам. Незважаючи на силову гру, обом командам не вдавалося прорвати оборону суперника, що призвело до напруженого і напруженого поєдинку. Другий тайм розпочався з чергового голу «Ніцци» на 53-й хвилині. Ж. Лаборд скористався гольовою нагодою, забезпечивши своїй команді вирішальну перевагу. Тиск на «Парі Сен-Жермен» наростав, і на 64-й хвилині вони здійснили низку стратегічних замін: замість Р. Коло Муані та М. Угарте до складу «Парі Сен-Жермен» було введено Г. Рамоса та К. Солера. Ці заміни мали надати команді нових сил і переломити хід гри. Однак на 69-й хвилині «Ніцца» знову опинилася у воротах, збільшивши свою перевагу за рахунок голу Т. Моффі. За рахунку 3:1 на користь «Ніцци» «Парі Сен-Жермен» кинувся в бій, намагаючись врятувати результат. На 87-й хвилині К. Мбаппе знову продемонстрував свою майстерність, забивши чудовий гол і скоротивши розрив у рахунку. На останніх хвилинах гри напруга наростала, що призвело до отримання жовтих карток обома командами. На 84-й хвилині попередження отримав Б. Баркола з команди «Парі Сен-Жермен», а на 90-й хвилині — М. Скріньяр з команди господарів. Жовту картку отримав і гравець «Ніцци» Ж. Лотомба в компенсований час. Після фінального свистка «Ніцца» здобула перемогу з рахунком 3:2. Це був напружений і захоплюючий матч, який продемонстрував інтенсивність і конкурентність футбольної Ліги 1. Цей матч показав, наскільки важливі заміни і тактичні рішення для визначення результату гри. Обидві команди внесли ключові зміни у свої склади, прагнучи отримати перевагу, і хоча «Ніцца» в підсумку домоглася перемоги, «Парі Сен-Жермен» продемонстрував стійкість і бойовий дух протягом усього матчу. Футбольні вболівальники, безсумнівно, запам’ятають цю напружену боротьбу між «Парі Сен-Жермен» і «Ніццою» — поєдинок, який продемонстрував красу й азарт красивої гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: ПСЖ — Марсель, Монако — Ніцца.