Ман.Сіті — Црвена Звезда — 3:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-09-19 23:56 19 вересня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і Црвена Звезда ... Ман.Сіті — Црвена Звезда — 3:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

19 вересня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і Црвена Звезда (Белград).

Ман.Сити - Црвена Звезда - 3:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаМан.Сити - Црвена Звезда - 3:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Ман.Сіті (Англія) — Црвена Звезда (Белград) — 3:1 (0:1)
Голи: Х. Альварес (47), Х. Альварес (60), Родрі (73) — Букарі (45)

Попередження: Родрі (24), Родич (32), Рубен Діас (56), Марко Стаменік (82)

Огляд матчу Ман.Сіті — Црвена Звезда:

«Манчестер Сіті» здобув перемогу над ФК «Црвена Звезда» в матчі Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні «Етіхад», провівши приголомшливий матч-відповідь у другому таймі. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Црвени Звезди», але «Манчестер Сіті» переломив ситуацію і здобув перемогу з рахунком 3:1. Початок матчу був напруженим, обидві команди продемонстрували свою рішучість завдати супернику неприємностей. На 24-й хвилині жовту картку отримав гравець «Манчестер Сіті» Родрі, задавши попереджувальний тон своїй команді. Незабаром після цього М. Родіч із ФК «Црвена Звезда» також отримав жовту картку на 32-й хвилині. Під завісу першого тайму «Манчестер Сіті» зробив першу заміну: на 44-й хвилині Б. Сілва замінив Дж. Сілва замінив Дж. Доку. Однак перед самою перервою ФК «Црвена Звезда» вдалося відігратися завдяки голу О. Букарі на 45-й хвилині. Однак «Манчестер Сіті» не став гаяти часу і зрівняв рахунок уже через дві хвилини після початку другого тайму. На 47-й хвилині Х. Альварес забив гол, вирівнявши становище і повернувши надію «Манчестер Сіті». На 56-й хвилині жовту картку отримав гравець «Манчестер Сіті» Р. Діас, що загострило боротьбу між командами. Незабаром «Манчестер Сіті» зробив другу заміну: на 58-й хвилині С. Гомес замінив М. Аканджі.

Лише через дві хвилини «Манчестер Сіті» вперше в матчі повів у рахунку. На 60-й хвилині Х. Альварес забив свій другий гол, забезпечивши команді таку необхідну перевагу. ФК «Црвена Звезда» спробував повернути контроль над ситуацією, зробивши дві заміни на 68-й хвилині: К. Ндіайє замінив Ж. Крассо, а М. Іванич вийшов замість П. Олайїнкі. Однак їхні зусилля не увінчалися успіхом, оскільки на 73-й хвилині «Манчестер Сіті» збільшив свою перевагу за рахунок голу Родрі. На 77-й хвилині ФК «Црвена Звезда» зробив третю заміну — С. Мітровіч замінив В. Лучича, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. Однак «Манчестер Сіті» продовжував упевнено оборонятися. На 82-й хвилині гравець «Црвени Звезди» М. Стаменіч отримав жовту картку, посиливши тиск на свою команду. У відповідь ФК «Црвена Звезда» зробив ще дві заміни: замість К. Кангви вийшов Хван Ін Беом, а замість О. Букарі — М. Дегенек. На 83-й хвилині «Манчестер Сіті» також зробив три пізні заміни. Родрі був замінений на К. Філліпса, П. Фоден вийшов замість О. Бобба, а Р. Діас — замість Р. Льюїса. У підсумку пролунав фінальний свисток, і «Манчестер Сіті» відсвяткував важку перемогу над ФК «Црвена Звезда». Запекла гра в другому таймі дала їм змогу відіграти відставання в рахунку і набрати три найважливіші очки в Лізі чемпіонів УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: РБ Лейпциг — Ман.Сіті, Црвена Звезда — Янг Бойз.