Севілья — Ланс — 1:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-09-20 23:58 20 вересня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і Ланс (Франція). ... Севілья — Ланс — 1:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

20 вересня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і Ланс (Франція).

Севилья - Ланс - 1:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаСевилья - Ланс - 1:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Севілья (Іспанія) — Ланс (Франція) — 1:1 (1:1)
Голи: Окампос (9) — А. Фульгіні (24)

Попередження: Факундо Медіна (14), Ф. Сотока (17), Самба (18), А. Фульгіні (30), Гудель (37), Рамос (70), Окампос (73), Массадіо Хайдара (90)

Огляд матчу Севілья — Ланс:

У напруженому матчі Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні «Рамон Санчес Пізхуан» «Севілья» і «Ленс» зіграли внічию 1:1. Гра була наповнена захопливими моментами, чудовими голами і великою кількістю жовтих карток, що тримало вболівальників у напрузі протягом усього матчу. На початку матчу обидві команди були сповнені рішучості домогтися успіху. Перший гол не змусив себе чекати: вже на 9-й хвилині гравець «Севільї» Л. Окампос вразив ворота суперника. Гол Окампоса дозволив команді вийти вперед і закласти основу для захопливого поєдинку. Однак «Ленс» швидко відігрався, і на 24-й хвилині А. Фулгіні ефектним голом зрівняв рахунок. Зрівняння гостей додало грі гостроти, обидві команди боролися за перевагу в рахунку. Під час матчу напруга на полі наростала, що призвело до низки жовтих карток. Гравці «Ленса» Ф. Медіна, Ф. Сотока і Б. Самба були попереджені в короткій послідовності, а гравець «Севільї» Н. Гудель отримав жовту картку. Жорсткі дії арбітра були спрямовані на збереження контролю і справедливості гри, обидва менеджери розуміли важливість свіжих сил на полі і своєчасно проводили заміни. На 63-й хвилині «Севілья» ввела в гру Д. Соу і Е. Ламелу, замінивши Б. Сумаре і Д. Лукебакіо відповідно.

Ленс також здійснив заміну, ввівши на 71-й хвилині Е. Вахі та Н. Менді замість М. Гілавоги та А. Діуфа. Із наближенням останніх хвилин матчу напруга наростала. На 73-й хвилині Л. Окампос отримав жовту картку, що поставило його під загрозу пропуску наступних матчів. Щоб зберегти шанси на перемогу, обидва менеджери продовжили робити заміни. У «Севільї» замість Сусо вийшов І. Ракітіч, а замість М. Діаса — Й. Ен-Несірі. Те ж саме зробив і «Ленс», замінивши А. Фульгіні на А. Томассона. У кінцівці матчу стався цілий шквал замін, що продемонстрував бажання менеджерів домогтися перемоги. У «Севільї» на 80-й хвилині замість Й. Ен-Несірі та М. Діаса вийшли Х. Санчес і Х. Навас, а у «Ленса» замість М. Хайдари на поле вийшов Д. Мачадо. В останні хвилини гри М. Хайдара отримав жовту картку, поповнивши і без того довгий список попереджень за весь матч. Незважаючи на всі зусилля, жодна з команд не змогла домогтися переможного гола, в результаті чого була зафіксована нічия 1:1. У цьому поєдинку Ліги чемпіонів УЄФА «Севілья» і «Ленс» продемонстрували свою майстерність, рішучість і тактичну майстерність. Обидві команди вели запеклу боротьбу, але в кінцевому підсумку були змушені задовольнитися нічиєю. Нічия залишила в обох команд бажання відзначитися в наступних матчах і просунутися далі в турнірі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: ПСВ Ейндховен — Севілья, Ланс — Арсенал.