Слован — Клаксвік — 2:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-09-21 23:57 21 вересня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Слован (Братислава) і Клаксвік (Фарери). ... Слован — Клаксвік — 2:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

21 вересня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Слован (Братислава) і Клаксвік (Фарери).

Слован - Клаксвик - 2:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаСлован - Клаксвик - 2:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Слован (Братислава) — Клаксвік (Фарери) — 2:1 (0:0)
Голи: Володимир Вайс (54), A. Cavric (74) — D. Pavlovic (49)

Попередження: K. Саввідіс (33), D. Павлович (44), L. Lovat (68), Jóannes Kalsø Danielsen (89)

Огляд матчу Слован — Клаксвік:

У захопливому матчі Ліги Конференції Європи УЄФА братиславський «Слован» на стадіоні «Штадіон Техельне» приймав «КІ Клаксвік». Перший тайм матчу закінчився безгольовою нічиєю, але це було далеко не нудне протистояння. Обидві команди демонстрували свої атакувальні здібності, але не могли влучити у площину воріт. Перша значуща подія сталася на 33-й хвилині, коли гравець братиславського «Слована» К. Саввідіс отримав жовту картку, що додало грі гостроти. Перед самою перервою жовту картку отримав і гравець команди KI Klaksvik Д. Павлович, що ще більше підвищило напруження матчу. Другий тайм розпочався з негайного прориву команди KI Klaksvik. На 49-й хвилині Д. Павлович, спокутувавши свою провину, блискучим голом вивів свою команду вперед. Однак їхня перевага протрималася недовго — вже за п’ять хвилин братиславський «Слован» завдав удару у відповідь. На 54-й хвилині В. Я. Вайсс знайшов ворота суперника, зрівнявши рахунок. Відчувши необхідність у свіжих силах, на 66-й хвилині обидва менеджери зробили заміни.

У «Слована» замість Т. Барсегяна вийшов Д. Стрілець, а у «КІ Клаксвіка» замість Д. Павловича — П. Клетцкард, а замість М. Міккельсена — Л. Кассі. На 74-й хвилині матч набув нового оберту, коли гравець «Слована» А. Каврич забив вирішальний гол, вперше в матчі вивівши свою команду вперед. Коли до кінця матчу залишалося кілька хвилин, напруга наростала, обидві команди боролися за перевагу в рахунку, і в останні хвилини гри були проведені заміни. У «Слована» В. Я. Вайсса замінили на Н. Марчеллі, а А. Кавріка — на Л. Паушека. У складі «Клаксвіка» замість Й. Йозефсена вийшов С. Гуссіас. Під кінець матчу стало зрозуміло, що братиславський «Слован» зумів утримати свою перевагу. Фінальний свисток зафіксував важку перемогу господарів поля. Захопливий поєдинок між командами «Слован» (Братислава) і «КІ Клаксвік» продемонстрував те напруження й азарт, на який так чекають футбольні вболівальники. Обидві команди виклалися на повну, але перемога з рахунком 2:1 залишилася за братиславським «Слованом». Цей результат, безсумнівно, додасть їм впевненості у своїх силах, адже вони продовжують свою кампанію в Лізі Конференції Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Олімпія — Слован, Клаксвік — Лілль.