Кочергін забив черговий гол за «Ракув», обігравши у штрафному майданчику двох польових гравців і воротаря (ВІДЕО)

2023-09-25 07:05 Український півзахисник польського «Ракува» Владислав Кочергін відзначився черговим забитим м’ячем за свою команду. Владислав Кочергін 27-річний ... Кочергін забив черговий гол за «Ракув», обігравши у штрафному майданчику двох польових гравців і воротаря (ВІДЕО)

Український півзахисник польського «Ракува» Владислав Кочергін відзначився черговим забитим м’ячем за свою команду.

Владислав Кочергін

27-річний футболіст не потрапив до стартового складу «Ракува» на вчорашній матч чемпіонату Польщі з «Рухом», але на 79-й хвилині вийшов на заміну, а через вісім хвилин ефектно продемонстрував свої ігрові якості. Кочергін, отримавши передачу у штрафному майданчику суперника, холоднокровно обіграв двох польових гравців, а потім і голкіпера, після чого відправив м’яч у порожні ворота.

Чемпіонат Польщі. 9-й тур

«Рух» — «Ракув» — 3:5 (1:3)
Голи: Войтович (7), Підставський (71), Шчепан (80 пен.) — Драчал (20, 28, 42), Плавшич (68), КОЧЕРГІН (87)

«Ракув»: В. Ковачевич, Плавшич (Соерску, 79), А. Ковачевич, Драчал, Раковітан (Рундич, 46), Папаніколау, Берггрен, Ледерман, Єбоба (Цебуля, 64), Новак(Кочергін, 79), Зволіньскі (Крнач, 64).

Додамо, що в поточному сезоні Кочергін провів за «Ракув» 15 матчів у всіх турнірах, і на його рахунку вже чотири забиті м’ячі.