Валенсія — Реал С-дад — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-28 00:33 27 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) і ... Валенсія — Реал С-дад — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

27 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) і Реал С-дад (Сан-Себастьян).

Валенсия - Реал С-дад - 0:1. Чемпионат Испании, 7-й тур. Обзор матча, статистикаВаленсия - Реал С-дад - 0:1. Чемпионат Испании, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 7-й тур

Валенсія (Іспанія) — Реал С -дад (Сан-Себастьян) — 0:1 (0:1)
Голи: Карлос Фернандес (32)

Предупредження: U. Gonzalez (14), Джон Пачеко (25), С. Амаллах (42), Траоре (45+2), J. Герра Морено (45+3), С. Амаллах (45)

Огляд матчу Валенсія — Реал С-дад:

Нещодавно на стадіоні «Месталья» відбувся довгоочікуваний матч Ла Ліги між командами «Валенсія» та «Реал Сосьєдад». Захопливий поєдинок закінчився з розривом в один м’яч, внаслідок чого «Реал Сосьєдад» здобув перемогу з рахунком 0:1. Матч розпочався у швидкому темпі, обидві команди продемонстрували свою рішучість завоювати три очки. На 14-й хвилині гравець «Реал Сосьєдаду» У. Гонсалес отримав жовту картку за необережний підкат. Напруга гри продовжувала наростати, і на 25-й хвилині Х. Пачеко з «Реал Сосьєдаду» також опинився в суддівській книжці після грубої підніжки. Переломний момент настав на 32-й хвилині, коли гравець «Реал Сосьєдаду» К. Фернандес ударом з близької відстані переломив хід зустрічі. Захист «Валенсії» був захоплений зненацька, і Фернандес, не помилившись, переправив м’яч у сітку. Розчарування «Валенсії» зростало, і перед самою перервою вона отримала дві жовті картки. С. Амалла, який уже був попереджений на 42-й хвилині, отримав другу жовту картку на 45-й хвилині, що призвело до червоної картки. У результаті «Валенсія» залишилася вдесятьох до кінця гри. На початку другого тайму «Валенсія» провела першу заміну: на 46-й хвилині Т. Коррейя вийшов замість К. Москера.

Реал Сосьєдад також зробив заміну, замінивши Х. Траоре на А. Одріосолу. Ці заміни мали вдихнути нове життя в гру обох команд і змінити її хід. Валенсія продовжувала боротися, незважаючи на скорочення складу, і на 55-й хвилині зробила ще дві заміни, випустивши у стартовому складі Х. Гайю та Габріеля Пабло. Гайю та Габріеля Паулісту. У відповідь «Реал Сосьєдад» ввів у гру І. Зубельдію замість Х. Пачеко та Б. Мендеса замість Б. Туррірі. Мендеса замість Б. Туррієнтеса на 61-й хвилині. Інтенсивність матчу залишалася високою, суддя видавав жовті картки гравцям обох команд. Гравці «Реал Сосьєдаду» К. Фернандес і Б. Мендес отримали попередження на 62-й та 68-й хвилинах відповідно. На 79-й хвилині до суддівського блокнота потрапив і гравець «Валенсії» К. Москера. Ближче до кінця гри гравці «Реал Сосьєдаду» М. Меріно та І. Зубельдіа отримали жовті картки на 81-й та 89-й хвилинах відповідно. На 74-й хвилині «Валенсія» провела останню заміну, замінивши Д. Лопеса на Р. Яремчука. Реал Сосьєдад відповів п’ятою і останньою заміною на 72-й хвилині: К. Тірні замість А. Муньоса. Попри зусилля Валенсії, Реал Сосьєдад утримав перевагу в один гол до фінального свистка і здобув надважливу виїзну перемогу. Цей матч став підтвердженням конкурентоспроможності й таланту гравців Ла Ліги, і вболівальники з нетерпінням чекають майбутніх матчів у цій висококонкурентній лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бетіс — Валенсія, Реал С-дад — Атлетик.