Барселона — Севілья — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-29 23:56 29 вересня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і ... Барселона — Севілья — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

29 вересня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і Севілья (Іспанія).

Барселона - Севилья - 1:0. Чемпионат Испании, 8-й тур. Обзор матча, статистикаБарселона - Севилья - 1:0. Чемпионат Испании, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 8-й тур

Барселона (Іспанія) — Севілья (Іспанія) — 1:0 (0:0)
Голи: Рамос (76)

Предупредження: Канселу (45), J. Санчес (50), Ерік Ламела (52), Лоїк Баде (89), Я. Гюндоган (90+3)

Огляд матчу Барселона — Севілья:

«Барселона» здобула перемогу над «Севільєю» У напруженій боротьбі двох грандів Ла Ліги «Барселона» здобула перемогу над «Севільєю» з рахунком 1:0 на стадіоні «Естаді Олімпік Льюїс Компаніс». Матч розпочався із запеклого обміну атаками з обох сторін, що призвело до безгольового першого тайму. Однак «Барселона» зуміла переломити хід зустрічі, забивши пізній гол і забезпечивши собі три очки. На початку матчу «Барселона» та «Севілья» продемонстрували свою майстерність в атаці. Перша помітна подія сталася на 37-й хвилині, коли «Барселона» зробила першу заміну — замість Ф. Лопеса вийшов Рафінья. Ця заміна надала «Барселоні» нових сил і чинила додатковий тиск на оборону «Севільї». На 45-й хвилині, коли перший тайм добіг кінця, гравець «Барселони» Ж. Кансело отримав жовту картку, що свідчить про інтенсивність гри. Другий тайм розпочався з того, що на 50-й хвилині жовту картку отримав гравець «Севільї» Х. Санчес, а потім Е. Ламела отримав попередження на 52-й хвилині. Коли гра висіла на волосині, «Севілья» зробила першу заміну на 66-й хвилині, замінивши Д. Соу на Фернандо.

Барселона відповіла подвійною заміною на 72-й хвилині: на поле вийшли Жоао Фелікс і Ф. Торрес. Севілья також здійснила низку тактичних змін, замінивши на 75-й хвилині Е. Ламелу на М. Діаса і ввівши в гру Д. Лукебакіо замість М. Акуни. У заключній стадії матчу напруга продовжувала наростати. Однак на 76-й хвилині «Барселону» спіткало нещастя: гол С. Рамоса вивів «Севілью» вперед. Прагнучи переломити хід зустрічі, «Барселона» зробила дві останні заміни на 82-й хвилині. Л. Ямаль вийшов замість О. Ромеу, прагнучи надати більше динамізму півзахисту, а «Севілья» замінила Х. Санчеса на Х. Наваса і А. Педросу на Сусо. Ближче до фіналу матч став гострішим, обидві команди отримали жовті картки. На 89-й хвилині попередження отримав Л. Баде, а І. Гюндоган отримав жовту картку за «Барселону» на 90-й хвилині. У підсумку «Барселона» здобула перемогу над «Севільєю» у впертій боротьбі з рахунком 1:0. Гра показала високий рівень конкуренції, обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість на полі. Барселона може втішитися тим, що їй вдалося взяти всі три очки, незважаючи на пізній переляк від власного голу. З іншого боку, «Севілья» буде розчарована результатом, але, безсумнівно, витягне позитивні моменти з сильної гри з грізним суперником.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гранада — Барселона, Севілья — Райо Вальєкано.