Минай — Оболонь — 0:1. Чемпіонат України, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-01 14:54 1 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Минай і Оболонь ... Минай — Оболонь — 0:1. Чемпіонат України, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

1 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Минай і Оболонь (Київ).

Минай - Оболонь - 0:1. Чемпионат Украины, 9-й тур. Обзор матча, статистикаМинай - Оболонь - 0:1. Чемпионат Украины, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 9-й тур

Минай (Минай) — Оболонь (Київ) — 0:1 (0:0)
Голи: R. Taranukha (78)

Предупредження: P. Лук’янчук (53), Y. Кравчук (71), Голуб (76), Рогозинський (87)

Огляд матчу Минай — Оболонь:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги «Минай» на стадіоні «Минай» приймав «Оболонь-Бровар». Гра обіцяла бути напруженою боротьбою двох грізних команд, і вона, безумовно, виправдала очікування. У перерві рахунок залишився рівним — 0:0. Однак із початком другого тайму ситуація почала загострюватися. На 53-й хвилині гравець «Оболоні-Бровар» П. Лук’янчук отримав жовту картку, що стало сигналом до початку жорсткої боротьби. Обидві команди наполегливо намагалися вийти з глухого кута, але оборона обох сторін залишалася непохитною. Намагаючись змінити динаміку гри, обидві команди провели вирішальні заміни. На 56-й хвилині «Оболонь-Бровар» провела відразу дві заміни: С. Суханов вийшов замість Р. Таранухи, а В. Груша — замість О. Османа. Минай також миттєво відреагував, замінивши В. Одарюка на Д. Голуба на 57-й хвилині. По ходу гри напруга продовжувала наростати. На 63-й хвилині «Оболонь-Бровар» провела третю заміну: замість С. Косовського вийшов Р. Черненко. Обидві команди відчайдушно шукали переломний момент, але в підсумку «Оболонь-Бровар» домоглася свого.

На 78-й хвилині Р. Тарануха з «Оболоні-Бровар» забив вирішальний гол, забезпечивши своїй команді перевагу 1:0. Цей гол розлютив їхніх уболівальників і відкинув «Минай» назад. Однак «Минай» не відступив і зробив заміни, щоб посилити атакувальні можливості. На 73-й хвилині замість І. Солдата вийшов Б. Чуєв, а замість В. Рогозинського — Ю. Гунічев. У міру наближення до кінця гри напруга наростала, що призвело до серії жовтих карток. На 71-й хвилині жовту картку отримав гравець «Миная» Ю. Кравчук, а на 76-й хвилині — Д. Голуб. На 87-й хвилині був попереджений гравець «Оболоні-Бровар» Р. Тарануха, а на 90-й хвилині жовту картку отримав Ю. Прокопенко. Зі свистком на перерву «Оболонь-Бровар» здобула перемогу над «Минаєм» із рахунком 1:0. У запеклій боротьбі обидві команди продемонстрували свою цілеспрямованість і якість гри, і «Оболонь-Бровар» з невеликою перевагою поступилася своєму супернику. Цей результат, безсумнівно, матиме істотний вплив на турнірну таблицю Прем’єр-ліги, і обидві команди прагнутимуть розвинути свої результати в найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рух — Минай, Оболонь — Металіст 1925.