Порту — Барселона — 0:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-10-04 23:56 4 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Порту (Португалія) і Барселона (Іспанія). ... Порту — Барселона — 0:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

4 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Порту (Португалія) і Барселона (Іспанія).

Порту - Барселона - 0:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаПорту - Барселона - 0:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Порту (Португалія) — Барселона (Іспанія) — 0:1 (0:1)
Голи: Торрес (45+1)

Попередження: Канселу (13), Рональд Араужо (28), Ф. Кардосо (28), Хаві (30), Гаві (37), Дж. Кунде (47), Жоао Фелікс (51), Роберто (86), Гаві (90+3)

Огляд матчу Порту — Барселона:

У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні «Ештадіу ду Драган» зустрілися «Порту» і «Барселона». У першому таймі «Барселона» вийшла вперед завдяки вдалому голу Ф. Торреса на 45-й хвилині, і рахунок на табло в перерві став 0:1 на їхню користь. Однак гра була далека від завершення, і «Порту» був сповнений рішучості відігратися в другому таймі. Протягом усього матчу обидві команди демонстрували свою конкурентоспроможність, що призвело до серії вилучень за жовтими картками. На 13-й хвилині жовту картку отримав Ж. Кансело з «Барселони», а на 28-й хвилині — Ф. Кардосо з ФК «Порту». На 28-й і 30-й хвилинах були вилучені Р. Араужо і Хаві з «Барселони» відповідно. Другий тайм продовжився в тому ж ключі, і на 47-й і 51-й хвилинах жовті картки отримали гравці «Барселони» Ж. Каунде і Жоао Фелікс. На 64-й хвилині «Порту» зробив заміну, замінивши Р. Баро на Еванілсона, щоб оживити атаку.

У міру того як час минав, обидві команди зробили ще по одній заміні, щоб привнести нові сили у свої склади. На 69-й хвилині «Барселона» замінила Жоао Фелікса на Ф. Лопеса, а О. Ромеу на С. Роберто. Незабаром їхній приклад наслідував і ФК «Порту», який на 85-й хвилині зробив чотири заміни. На полі з’явилися А. Варела, М. Таремі, Жоао Маріо і Галено, які замінили Ф. Консейкао, Данні Намасо, Ніко та Івана Хайме. Попри всі зусилля, «Барселоні» не вдалося збільшити свою перевагу, і матч закінчився з рахунком 0:1 на їхню користь. Однак напруженість гри була затьмарена червоною карткою, отриманою гравцем «Барселони» Гаві на 90-й хвилині, що зробило перемогу дещо гіркою. Матч «Порту» — «Барселона» став захопливим протистоянням, яке продемонструвало майстерність і цілеспрямованість обох команд. Оскільки Ліга чемпіонів УЄФА є одним із найпрестижніших змагань у світі, матч на стадіоні «Ештадіу ду Драгау» подарував глядачам і вболівальникам захоплююче видовище.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Антверпен — Порту, Барселона — Шахтар.