ЛНЗ — Олександрія — 0:0. Чемпіонат України, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-07 18:19 7 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися ЛНЗ (Черкаси) та ... ЛНЗ — Олександрія — 0:0. Чемпіонат України, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

7 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися ЛНЗ (Черкаси) та Олександрія.

ЛНЗ - Александрия - 0:0. Чемпионат Украины, 10-й тур. Обзор матча, статистикаЛНЗ - Александрия - 0:0. Чемпионат Украины, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 10-й тур

ЛНЗ (Черкаси) — Олександрія (Олександрія) — 0:0 (0:0)

Огляд матчу ЛНЗ — Олександрія:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Черкаси-Арена» зустрічалися «ЛНЗ Черкаси» та «Олександрія». Вболівальники обох команд, націлені на перемогу, з нетерпінням чекали на захопливий і насичений подіями футбольний матч. Уже на початку гри стало очевидно, що обидві команди перебувають у рівних умовах. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, жодна зі сторін не змогла вийти з рівного становища. У перерві рахунок так і залишився 0:0, і обидві команди з нетерпінням чекали перелому в другому таймі. Другий тайм розпочався з новою енергією з обох сторін. Однак уже на 20-й хвилині першу жовту картку в матчі отримав гравець «Олександрії» С. Логінов. Його приклад наслідував Г. Пасіч із ЛНЗ «Черкаси», який отримав жовту картку на 38-й хвилині. Бажаючи здригнутися, ЛНЗ «Черкаси» зробив заміну на 46-й хвилині, випустивши В. Наумеця замість С. Шестакова. Однак жодна з команд не змогла влучити у площину воріт. З плином часу розчарування стало очевидним, і на 54-й хвилині О. Кравченко, гравець «Олександрії», отримав ще одну жовту картку. Сподіваючись переломити ситуацію на свою користь, «Олександрія» зробила першу заміну: на 63-й хвилині М. Михайленко замінив К. Ковальця.

Обидві команди продовжували боротися за перевагу, і на 68-й хвилині ЛНЗ «Черкаси» зробив другу заміну, ввівши замість М. Прядуна Д. Олійника. Напруга в матчі зросла, коли на 77-й хвилині жовту картку отримав гравець «ЛНЗ Черкаси» М. Ковальов, що ще більше посилило напругу в матчі. Коли час добігав кінця, «Олександрія» провела дві останні заміни. На 64-й хвилині замість Геовані вийшов А. Шулянський, а на 81-й хвилині В. Калитвинцев замінив А. Микитишина. У відповідь на це черкаський ЛНЗ також зробив дві заміни на 83-й хвилині: М. Ковальов замінив С. Рибалку, а О. Хобленко вийшов на поле замість І. Тищенка. Незважаючи на проведені обома командами зміни, до фінального свистка жодна зі сторін не змогла домогтися успіху. Незважаючи на те, що матч закінчився безгольовою нічиєю, і «ЛНЗ Черкаси», і «Олександрія» залишилися без бажаної перемоги. Попри те, що матч закінчився без голів, він продемонстрував дух суперництва та цілеспрямованість обох команд. Гравці викладалися на полі за повною програмою, і, можливо, не домігшись бажаного результату, вони продемонстрували свою відданість клубу і Прем’єр-лізі. Упродовж чемпіонату «ЛНЗ Черкаси» та «Олександрія», безсумнівно, продовжуватимуть прагнути до успіху, роблячи висновки з цього матчу і розвиваючи свої досягнення. Вболівальники з нетерпінням чекають на нові захопливі зустрічі між цими командами та можливість побачити своїх улюблених гравців у справі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шахтар — ЛНЗ, Олександрія — Колос.