Альмерія — Лас-Пальмас — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-28 16:58 28 жовтня відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) і ... Альмерія — Лас-Пальмас — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

28 жовтня відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) і Лас-Пальмас (Іспанія).

Альмерия - Лас-Пальмас - 1:2. Чемпионат Испании, 11-й тур. Обзор матча, статистикаАльмерия - Лас-Пальмас - 1:2. Чемпионат Испании, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 11-й тур

Альмерія (Іспанія) — Лас-Пальмас (Іспанія) — 1:2 (0:1)
Голи: Л. Рамазані (72) — Мунір Ель-Хаддаді (23), Каба (90+4)

Попередження: Іддрісу Баба (18), Лукас Робертоне (31), К. Монтес (32), S. Cardona (43)

Огляд матчу Альмерія — Лас-Пальмас:

У захопливому поєдинку Ла Ліги між командами «Альмерія» та «Лас-Пальмас» уболівальники змогли побачити захопливий матч, який продемонстрував суперництво та майстерність обох команд. Гра проходила на стадіоні Power Horse — Estadio de los Juegos Mediterráneos, де глядачі з нетерпінням чекали на початок матчу. Перший тайм розпочався з того, що обидві команди продемонстрували своє прагнення взяти гру під контроль. Альмерія відзначилася вже на 18-й хвилині, коли І. Баба отримав жовту картку, що стало сигналом для агресивної поведінки команди. Проте вже на 23-й хвилині «Лас-Пальмас» завдав першого удару по воротах М. Ель-Хаддаді. Цей гол забезпечив їм перевагу, і на перерву вони пішли з рахунком 1:0. Матч був напруженим, із численними фолами з обох сторін. Гравці «Альмерії» Л. Робертоне та К. Монтес отримали жовті картки на 31-й та 32-й хвилинах відповідно, що свідчить про фізичний характер зустрічі. На 43-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Лас-Пальмаса» С. Кардона, і напруга на полі стала наростати. Другий тайм почався з того, що обидві команди зробили принципові заміни, намагаючись змінити динаміку матчу. На 46-й хвилині Альмерія ввела в гру Х. Мендеса і С. Аррібаса, замінивши І. Бабу та А. Сентеллеса.

Лас-Пальмас також зробив подвійну заміну: А. Молейро вийшов замість М. Ель-Хаддаді, а М. Кардона був замінений на С. Каба на 60-й хвилині. Альмерія продовжувала чинити опір і зробила третю заміну на 63-й хвилині, випустивши Лазаро замість Л. Рамазані. Лас-Пальмас відповів третьою заміною на 69-й хвилині: М. Перроне замінив Е. Лойодіса. Гра тривала в гострій боротьбі, обидві команди прагнули нових голів. На 72-й хвилині «Альмерія» все-таки домоглася свого — Л. Рамазані забив вирішальний м’яч. Вболівальники раділи від того, що їхня команда зрівняла рахунок, і сподівалися на пізню перемогу. Але, на жаль, «Лас-Пальмас» сміявся до останнього: на 90-й хвилині С. Каба забив сенсаційний гол. Цей приголомшливий удар став вирішальним у перемозі команди і розбив серця «Альмерії». Після фінального свистка «Лас-Пальмас» святкував перемогу над «Альмерією» з рахунком 2:1 у напруженому і захопливому матчі. Обидві команди виклалися на повну, а вболівальники стали свідками захопливого поєдинку. Результат, безумовно, вплинув на турнірну таблицю, підкресливши конкурентоспроможність Ла Ліги. На стадіоні «Кінська сила» — Estadio de los Juegos Mediterráneos — відбулася гра, сповнена драматизмом, голами та майстерністю. Гравці влаштували шоу, продемонструвавши свій талант і рішучість домогтися перемоги для своїх команд. Виходячи із залу, вболівальники, безсумнівно, згадуватимуть цю захопливу зустріч і з нетерпінням чекатимуть наступного матчу в Ла Лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Алавес — Альмерія, Лас-Пальмас — Атлетіко.