Атлетик — Валенсія — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-29 21:30 29 жовтня відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і ... Атлетик — Валенсія — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

29 жовтня відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і Валенсія (Іспанія).

Атлетик - Валенсия - 2:2. Чемпионат Испании, 11-й тур. Обзор матча, статистикаАтлетик - Валенсия - 2:2. Чемпионат Испании, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 11-й тур

Атлетик (Більбао) — Валенсія (Іспанія) — 2:2 (1:0)
Голи: Де Маркос (32), Беренгер (90+7) — Франсіско Перес (62), Г’юго Дуро (68)

Попередження: A. Paredes (12), Дані Гарсія (55), С. Амаллах (57), Іньїго Руїс де Галаррета (87)

Огляд матчу Атлетік — Валенсія:

Футбольний матч між командами «Атлетік» і «Валенсія» завершився в захоплюючій нічиїй з рахунком 2:2 на стадіоні «Сан-Мамез Баррія». Матч проходив у рамках висококонкурентної Ла Ліги, і обидві команди продемонстрували фантастичну майстерність, рішучість і командну роботу. У першому таймі «Атлетік» вийшов уперед на 32-й хвилині завдяки голу О. де Маркоса, забезпечивши собі перевагу над «Валенсією» з рахунком 1:0. Однак матч був далеко не одностороннім, обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці та створили кілька нагод для взяття воріт. У другому таймі напруження гри продовжувало зростати, команди демонстрували свою стійкість і бойовий дух. На 55-й хвилині жовту картку отримав гравець «Атлетик» Д. Гарсія, а на 57-й хвилині — гравець «Валенсії» С. Амалла. На 59-й хвилині «Валенсія» зробила першу заміну, випустивши замість С. Амаллаха С. Каноса. Каноса. Заміна, схоже, далася взнаки одразу ж, оскільки на 62-й хвилині «Валенсія» зрівняла рахунок, забивши гол Ф. Переса. Атлетик" відповів на це двома замінами на 65-й хвилині: Д. Гарсія замінив М. Весгу, а А. Паредес — Б. Прадоса Діаса.

Однак на 68-й хвилині «Валенсія» завдала чергового удару по воротах, і Х. Дуро переправив м’яч у сітку, зробивши рахунок 2:1. Матч продовжився шквалом замін з боку обох команд, які шукали спосіб змінити результат на свою користь. На 69-й хвилині «Атлетик» зробив дві заміни: А. Вільялібре вийшов замість Г. Гурузети, а А. Беренгер — замість Н. Вільямса. На 73-й хвилині «Валенсія» також зробила дві заміни: замість Ф. Переса вийшов Д. Фульк’є, а замість Д. Лопеса — Х. Гільямон. Гільямон. Під кінець часу «Атлетік» наполегливо йшов уперед, прагнучи врятувати очко в цьому матчі. Їхні зусилля справдилися на 90-й хвилині, коли А. Беренгер забив вирішальний гол, завершивши матч-відповідь і залишивши матч внічию 2:2. Не обійшлося і без жовтих карток: А. Паредес з «Атлетіка» та І. Руїс де Галаррета отримали вилучення на 12-й та 87-й хвилинах відповідно. Загалом матч між «Атлетиком» і «Валенсією» вийшов захопливим і продемонстрував інтенсивність та конкурентний характер Ла Ліги. Обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці та вели запеклу боротьбу до самого фінального свистка. Матч закінчився внічию 2:2, і обидві команди можуть пишатися своєю грою і винести цінні уроки з цієї захоплюючої зустрічі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вільярреал — Атлетик, Валенсія — Гранада.