Реал С-дад — Бенфіка — 3:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-11-08 21:39 8 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) і Бенфіка ... Реал С-дад — Бенфіка — 3:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

8 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) і Бенфіка (Лісабон).

Реал С-дад - Бенфика - 3:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаРеал С-дад - Бенфика - 3:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Реал С -дад (Сан-Себастьян) — Бенфіка (Лісабон) — 3:1 (3:0)
Голи: Мікель Мерінос (6), М. Оярзабаль (11), Барренечеа (21) — Рафа Сілва (49)

Попередження: Флорентіно Луїс (20), Барренечеа (63), Карлос Фернандес (87)

Огляд матчу Реал С-дад — Бенфіка:

«Реал Сосьєдад» здобув перемогу в захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА проти «Бенфіки» на стадіоні «Реале Арена». У перерві рахунок був 3:0 на користь господарів поля, але «Бенфіці» вдалося відігратися і зробити рахунок 3:1 до перерви. Матч почався стрімко: «Реал Сосьєдад» вийшов уперед уже на 6-й хвилині. Півзахисник Мікель Меріно вразив ворота своєї команди, забезпечивши їй перевагу. Господарі поля продовжували домінувати і збільшили свою перевагу на 11-й хвилині завдяки голу Мікеля Оярсабаля. На 15-й хвилині «Реал Сосьєдад», здавалося, забив третій гол, але його було скасовано через порушення правил. Однак довго чекати не довелося: на 21-й хвилині Андер Барренексеа зробив рахунок 3:0. Удача «Бенфіки» змінилася в гірший бік: на 20-й хвилині Флорентіно отримав жовту картку за грубий фол. Португальці не могли знайти свій ритм гри і на 29-й хвилині пропустили з пенальті, позбавивши себе шансу скоротити відставання. На другий тайм «Бенфіка» вийшла з новими силами і на 49-й хвилині зусиллями Рафи Сілви зуміла забити гол, що дало їй проблиск надії.

Однак оборона «Реал Сосьєдаду» вистояла і не допустила нових голів. У другому таймі обидві команди зробили кілька замін, щоб освіжити склади. Інтенсивність гри залишалася високою, жовті картки отримали Андер Барренексеа з «Реал Сосьєдаду» на 63-й хвилині та Карлос Фернандес на 87-й хвилині. У кінцівці матчу гравці продовжували битися на полі. На 85-й хвилині «Бенфіка» зробила три вирішальні заміни: Жоао Маріо, Чікіньо та Крістоффер Тенгстедт. На 86-й хвилині «Реал Сосьєдад» також зробив заміну: на поле вийшли Аріц Елустондо та Андоні Одріосола. Незважаючи на всі зусилля, «Бенфіка» не змогла скоротити розрив у рахунку, і матч закінчився з рахунком 3:1 на користь «Реал Сосьєдаду». Ця перемога далася іспанцям з великими труднощами і продемонструвала їхню майстерність у Лізі Чемпіонів. Цей результат зміцнить упевненість «Реал Сосьєдаду» у своїх силах під час турніру, а «Бенфіці» доведеться перегрупуватися і виробити стратегію, щоб підвищити свої шанси в майбутніх матчах. Цей матч став підтвердженням непередбачуваності футболу і того хвилювання, яке він викликає у вболівальників по всьому світу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал С-дад — Зальцбург, Бенфіка — Інтер.