Ізраїль — Швейцарія — 1:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-15 23:42 15 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Ізраїлю та Збірна Швейцарії. Израиль ... Ізраїль — Швейцарія — 1:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

15 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Ізраїлю та Збірна Швейцарії.

Израиль - Швейцария - 1:1. Евро-2024. Обзор матча, статистикаИзраиль - Швейцария - 1:1. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Ізраїль — Швейцарія — 1:1 (0:1)
Голи: Вайсман (89) — Рубен Варгас (36)

Попередження: Фані (25), R. Safuri (26), Закарія (45), O. Давидзада (53), A. Zeqiri (80), Аканджі (90+2), Штеффен (90+2), C. Зезігер (90+2)

Огляд матчу Ізраїль — Швейцарія:

У довгоочікуваному матчі кваліфікації до чемпіонату Європи Ізраїль зустрівся зі Швейцарією на стадіоні «Академія Панчо Арена» ім. Ілліча. Рахунок у перерві був 0:1 на користь Швейцарії, але завдяки пізньому удару Ізраїлю матч завершився внічию 1:1. Початок матчу був відзначений рішучістю та стійкістю обох команд. Однак на 36-й хвилині саме Швейцарії вдалося вирвати перемогу. Героєм матчу став Р. Варгас, який забив вирішальний гол, що вивів швейцарців уперед. Ізраїльська команда наполегливо намагалася повернутися в гру, і їхні зусилля призвели до серії жовтих карток. М. Абу Фані та Р. Сафурі отримали попередження на 25-й і 26-й хвилинах відповідно, оскільки суддя намагався зберегти контроль над ходом матчу. На початку другого тайму Ізраїль здійснив першу заміну: на 46-й хвилині Р. Сафурі замінив Г. Каніховскі. Ця заміна надала ізраїльській команді нових сил, але вона все ще не могла влучити у площину воріт. Швейцарія, навпаки, зробила кілька замін, намагаючись зберегти свою перевагу. На 69-й хвилині в гру було введено З. Амдуні та Д. Ндоє, потім Н. Окафор та А. Зекірі.

Однак під кінець матчу Ізраїль скористався помилкою в обороні Швейцарії. С. Вайсман, який вийшов із лави запасних на 81-й хвилині, одразу відзначився. Вайсман відразу ж відзначився, забивши на 89-й хвилині гол, який зрівняв рахунок. Цей гол вдихнув нове життя в гру і винагородив Ізраїль за завзятість, проявлену протягом усього матчу. В останні хвилини гри розчарування Швейцарії вилилося в серію жовтих і червоних карток. На 90-й хвилині попередження отримали К. Зезігер, Р. Штеффен і М. Аканджі, але найсерйозніший удар припав на Е. Фернандеша, який отримав червону картку, залишивши Швейцарію вдесятьох. Після фінального свистка обидві команди залишилися роздумувати про те, що могло б бути. Ізраїль проявив величезну стійкість, зумівши відігратися і врятувати нічию, а Швейцарія буде розчарована тим, що не змогла втримати перевагу. Цей результат матиме значення для кваліфікаційного заліку чемпіонату Європи і може визначити, яка команда вийде на турнір. І Ізраїлю, і Швейцарії необхідно перегрупуватися та проаналізувати свої виступи, щоб продовжити боротьбу за головний приз — місце на чемпіонаті Європи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ізраїль — Румунія, Швейцарія — Косово.