Люксембург — Боснія — 4:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-16 23:45 16 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Люксембургу та Збірна Боснії і ... Люксембург — Боснія — 4:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

16 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Люксембургу та Збірна Боснії і Герцеговини.

Люксембург - Босния - 4:1. Евро-2024. Обзор матча, статистикаЛюксембург - Босния - 4:1. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Люксембург — Боснія — 4:1 (2:0)
Голи: M. Олесен (6), Г. Родрігес (30), N. Mujakic (55), Г. Родрігес (90+5) — R. Gojkovic (90+4)

Попередження: C. Мартінс Перейра (24), Хаджіахметович (26), G. Cimirot (28), R. Gojkovic (45+4), E. Махмутовіч (61), H. Hajradinovic (69), A. Dedi (71), O. Thill (90).

Огляд матчу Люксембург — Боснія:

Люксембург і Боснія та Герцеговина зустрілися в напруженому футбольному поєдинку в рамках кваліфікації до чемпіонату Європи. Матч проходив на стадіоні «Стад де Люксембург», і обидві команди виклалися на полі по повній програмі. Перший тайм розпочався ударно: вже на 6-й хвилині Люксембург вийшов уперед. М. Олесен забив фантастичний гол, забезпечивши своїй команді перевагу з самого початку. Люксембурзькі футболісти демонстрували вражаючу майстерність і рішучість, чинячи тиск на суперника. Боснія і Герцеговина насилу знаходила в собі сили і швидко отримала дві жовті картки. А. Хаджіахметович і Г. Чімірот були вилучені з поля на 26-й і 28-й хвилинах відповідно. Перший тайм тривав на користь Люксембургу, який на 30-й хвилині отримав право на пенальті. Ж. Родрігес, вийшовши вперед, реалізував пенальті, збільшивши перевагу своєї команди до 2:0. Наприкінці першого тайму між командами виникла напруга. Перед самим свистком на перерву жовту картку отримав Р. Гойкович із Боснії та Герцеговини. Другий тайм розпочався з подвійної заміни у складі збірної Боснії та Герцеговини. М. Стевановіч та А. Хаджіахметовіч змінили Е. Деміровича та Х. Хайрадіновіча, сподіваючись вплинути на хід гри. Однак саме Люксембург зазнав невдачі, коли на 55-й хвилині Н. Муякіч випадково забив власний гол, подарувавши Боснії і Герцеговині проблиск надії.

На 61-й хвилині люксембуржець Е. Махмутович отримав жовту картку, що посилило дисциплінарну напругу в матчі. Господарі відповіли заміною: на 64-й хвилині М. Шано замінив Л. Жерсона. Боснія і Герцеговина відчайдушно намагалася скоротити розрив у рахунку, але пробитися вперед так і не змогла. На 69-й хвилині жовту картку отримав Х. Хайрадінович, а на 71-й хвилині — А. Дедич. Під кінець часу Люксембург зробив дві заміни: на 75-й хвилині замість М. Олесена і Ф. Бонерта з’явилися Е. Муратович і С. Тілль. Тілль. На 81-й хвилині Боснія і Герцеговина також зробила дві заміни: замість Й. Газібеговича і С. Превляка на поле вийшли С. Хамуліч і Х. Табакович. Люксембург відповів двома останніми замінами, замінивши на 84-й хвилині К. Мартінса Перейру та Е. Махмутовича на О. Тілля та С. Корача. Ближче до кінця матчу гра набула дедалі більш фізичного характеру. На 90-й хвилині О. Тілл отримав жовту картку у ворота Люксембургу. На 90-й хвилині, коли здавалося, що гру вже закінчено, Р. Гойковіч забив втішний гол у ворота Боснії і Герцеговини. Однак Люксембург сміявся до останнього: Г. Родрігес забив свій другий гол на останній хвилині матчу, оформивши перемогу своєї команди з рахунком 4:1. Матч між Люксембургом і Боснією і Герцеговиною продемонстрував конкурентоспроможність і талант обох команд. Сильний старт Люксембургу і клінічна гра в кінцівці виявилися вирішальними, в той час як Боснія і Герцеговина не змогла скористатися своїми можливостями. Це була захоплива і напружена гра, яка надовго запам’ятається вболівальникам обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліхтенштейн — Люксембург, Боснія — Словаччина.