Райо Вальєкано — Барселона — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-25 17:01 25 листопада відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) ... Райо Вальєкано — Барселона — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

25 листопада відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) і Барселона (Іспанія).

Райо Вальекано - Барселона - 1:1. Чемпионат Испании, 14-й тур. Обзор матча, статистикаРайо Вальекано - Барселона - 1:1. Чемпионат Испании, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 14-й тур

Райо Вальєкано (Іспанія) — Барселона ( Іспанія) — 1:1 (1:0)
Голи: Унаї Лопес (39) — Лежен (82)

Предупредження: Педрі (31), Оріоль Ромеу (52), Альфонсо Еспіно (64), Унаї Лопес (70), Фалькао (90), Жоао Фелікс (90+2), де Йонг (90+4)

Огляд матчу Райо Вальєкано — Барселона:

У захопливому футбольному матчі, що відбувся на стадіоні «Естадіо де Вальєкас», «Райо Вальєкано» зустрівся з «Барселоною» в рамках Ла Ліги. Перша половина матчу пройшла в напруженій боротьбі, обидві команди викладалися по максимуму, щоб домогтися переваги. На 39-й хвилині «Райо Вальєкано» забив перший гол, а У. Лопес переправив м’яч у сітку воріт. Барселона, не бажаючи здаватися, спробувала зрівняти рахунок ще до свистка на перерву. Однак їхні спроби були припинені рішучою обороною «Райо Вальєкано». Другий тайм закінчився з рахунком 1:0. На початку другого тайму в повітрі витала напруга, команди боролися за контроль над грою. «Барселона» була сповнена рішучості ліквідувати відставання, але «Райо Вальєкано» чинив завзятий опір. На 52-й хвилині гравець «Барселони» О. Ромеу отримав жовту картку, що ще більше ускладнило становище команди. Намагаючись змінити динаміку гри, «Барселона» зробила дві швидкі заміни на 55-й хвилині. О. Ромеу був замінений на І. Гюндогана, а Ф. Торрес вийшов замість Жоао Фелікса. Ці заміни надали грі «Барселони» нових сил, а на 64-й хвилині за фол було вилучено гравця «Райо Вальєкано» А. Еспіно, що ще більше посилило напруження матчу.

На 68-й хвилині «Райо Вальєкано» зробив дві заміни: О. Трехо був замінений на К. Переса, а Х. де Фрутос — на Бебе. Барселона відповіла третьою заміною на 75-й хвилині: Педрі був замінений на Ф. Лопеса. Райо Вальєкано також зробив третю заміну: замість П. Сісса вийшов А. Мумін. Намагаючись врятувати матч, «Барселона» зробила четверту заміну: замість Рафіньї на поле вийшов Л. Ямаль. У завершальній стадії гри напруга на полі наростала. Надії «Барселони» на порятунок не виправдалися, коли на 82-й хвилині Ф. Лежен забив власний гол, зрівнявши рахунок. В останні хвилини матчу обидві команди прагнули до переможного голу. Жовті картки були показані гравцеві «Райо Вальєкано» Р. Фалькао і гравцям «Барселони» Жоау Феліксу і Ф. де Йонгу, оскільки на полі розгорілася неабияка боротьба. Незважаючи на пізню драму, жодна з команд не змогла забити переможний гол, і матч завершився внічию 1:1. Цей результат залишить в обох команд змішані почуття. Райо Вальєкано пишатиметься тим, що зумів відстояти оборону в матчі з одним із грандів Ла Ліги, а Барселона буде розчарована тим, що не змогла взяти всі три очки. Проте, це був захоплюючий матч, який продемонстрував конкурентну природу Ла Ліги і той азарт, який футбол може подарувати вболівальникам у всьому світі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетик — Райо Вальєкано, Барселона — Атлетіко.